vēl tikai 29 dienas

Jā, jā, vēl tikai 29 dienas un lielais tracis sāksies. Arī mums ienācās biļetes uz Latvijas – Slovākijas maču! Pirmo reizi iešu uz tik lielu notikumu, šoreiz gan es esmu excited! Tagad tikai jāizdomā ar kuru uzvārdu Latvijas izlases kreklu lūgt atsūtīt.:) Hokeja pavasaris šogad sākas jau februārī. Varbūt uzlikt uz zelta medaļu kādā totalizatorā?:)

5 Responses to vēl tikai 29 dienas

  1. Super! Es ari tur bushu- 102.sektoraa, 17.rinda. Kur jus sedesiet? Man jau sagatavots gan hokeja krekls, gan LV karogs!

  2. Pasūti ar uzvārdu Hatuļevs. Fani sapratīs! Bija tāds krievu laika rīgas dināmo stārs, dabūja mūža disvalifikāciju, jo iedeva tiesnesim pa purnu. To es pats redzēju :). Bet vispār jau prieks, ka fani to latvijas hockeju balsta. Esam maza, bet lepna valsts, nacionālais sporta veids – fanošana. Un daži arī spēlē hokeju, viemnēr ar milzu fanu mīlestības kredītu. Priecīgs būšu, ja dalīsim 11 – 12 vietu!

  3. Aldi, tev karogu aizsūtīt? Man garāžā akurāt ir lieki vairāki… ?!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>