vasara Latvijā?

Uzprasīšos otro reizi, proti, lai arī ir iespēja palikt Kanādā un strādāt, tomēr nav īsti tās vēlēšanās, tādēļ saku, ka joprojām meklēju darbu. Manu CV var atrast šeit: CV AldisHofmanis.
Teiksit – esmu traks, laikā, kad daudzi tik domā, kā tikt prom no Latvijas, taisās braukt atpakaļ! Jā, zinu, izklausās pavisam jocīgi. Es teikšu tā – savu pieredzi esmu ieguvis, izgājis lielisku dzīves skolas posmu, taču negribas iestrēgt un palikt uz otru gadu vienā un tai pašā klasē:) Vislabprātāk uzņemtos kādas jaunas un trakas idejas realizāciju, tā var nebūt ar mūziku vai kultūru saistīta. Arī viesmīlības industrija man nav sveša, tāpēc darba piedāvājums kādā ēstūzī vai viesnīcā būtu tieši laikā. Ar lielāko prieku palīdzētu Rīgas Satiksmei saprast un realizēt patiesi labu servisu (taču viņi, diemžēl, laikam nelasa visādus blogus :) ).
Labi saprotu, ka Latvijas ekonomikā šobrīd situācija nav no spīdošajām, ka tūkstošiem cilvēku ir bez darba, ka varbūt mana vēlme braukt atpakaļ un strādāt Latvijā ir nedaudz utopiska, bet es tomēr vēlos pamēģināt. Ja kādam, apskatot CV, ir sajūta, ka kopā mēs varētu izdarīt lielas lietas – rakstiet, zvaniet, runāsim, domāsim un darīsim.

12 Responses to vasara Latvijā?

 1. Sveiks,
  nav tas jocīgi ka gribi atpakaļ uz Latviju. Nepazīstu nevienu loģiski, saprātīgi, pozitīvu cilvēku kurš gribētu braukt prom. Lai nu kā, bet šī ir vienīgā valsts uz pasaules kur mēs esam savējie, vietējie aborigēni :)

 2. Tici, tiecies uz savu mērķi, un Tev viss izdosies! No visas sirds Tev novēlu! :)

 3. Ar Rīgas Satiksmi ir tāda sajūta, ka tur nevienu jaunu nelaiž klāt, jo sēž savējie, un kautko “mazgā”.

 4. “Savējie” sēž arī privātstruktūrās. Paši “vāra ziepes”, lai neteiktu sūdus, bet citus klāt nelaiž ar visiem iespējamiem paņēmieniem. Nezinu kā tur Rietumos, bet Latvijā krīzes apstākļos tā pa īstam atsedzas biznesa bezkultūra, drausmīgs provinciālisms. Ja vēlies mācīties kursu augstāk, tad labāk paliec Kembridžas 1.kursā vēl vienu gadu, un nepārcelies uz Mazpisānu augstskolas 2.kursu. Ja nu vienīgi ir iespēja kļūt par 1.puisi cemā, kas skaitas labāk kā 2002002.Vankuverā.

 5. Zinu vairākas vietas, kur tu varētu lielas lietas veikt. Tikai citi negribēs savas pakaļas kustināt. Tādēļ tādus kā Tu tuvumā nelaidīs. Laba CV arī traucē. To novēroju ne tikai ar sevi. Latvieši ir pieticīgi. Viņiem tiešām lielas lietas nav vajadzīgas. Galvenais, lai var darīt to, ko grib vai nedarīt, ko negrib.

 6. Labrīt! Vēl jau daudz ko nosaka primitīvs sociālais piedāvājums/pieprasījums. Ierēdnis neko negrib dot, tajā pat laikā sabiedrība neko negrib ņemt pretī. Pretējā gadījumā 13. janvāri atkārtotos pēc katras valdošo cūcības. Arī laukos neko lielu (tādu, ar sabiedrisku skanējumu) neuzsāksi, jo latvietim jau neko nevajag. Kautko lielu var paveikt tikai savā biznesā vai ģimenē.
  Par RS vispār nav ko sapņot …:)
  Bet par to atgriešanos mož vajag padomāt un pirms tam padzīvot kādus gadus normālos klimatiskajos apstākļos – kautkur ap ekvatoru. Latvijā tomēr vidējā temp. ir +3 un nemitīgi līst. Tas tā – bargās ziemas un tagad lēni noritošā nenormāli aukstā pavasara fīls :).

 7. A man atkal liekas, ka, pirms Tu pienjem leemumu doties atpakalj uz LV, aizbrauc tur uz diviem meeneshiem “atvaljinaajumaa” un tad pienjem leemumu, ko un kaa…. jo dziivojot aarpus LV patiesaa realitaates sajuuta par LV zuud un lielaakoties ir tikai iluuzijas….

 8. Mhm, es vairāk tiecos piekrist Ivonnas viedoklim. Ir ļaudis, kuri atbrauc un pēc pāris mēnešiem izmisīgi grib tikt prom, lidojuma sajūta ‘es varu!’ noplakusi vietējo klimatisko apstākļu (tiešā un pārnestā nozīmē) ietekmē. Bet ir arī pretējas pieredzes – atbrauc viens nelatvietis, dara, viņam sanāk un viņš paliek šeit. Nav, nav te nekādi mazpisāni pa lielām šaibām. Būs labi, brauc tik mājā, jo iespēja pacelt buru pastāv vienmēr!

 9. Man ļoti patik vasara kad pavasara vejs uzpus jutos ka vasara berni jau priecajas jau man asaras krit un man ta skiet iemileties vasara var atras atrrak neka ziema

 10. Pingback: kur dzīvot? « hofmaņa pasakas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>