vadzis lūst

Mans priekšnieks ir lauzis pilnīgi visus solījumus, kurus man deva pirms brauca prom pārlaist ziemu uz Grieķiju. Vakar saņēmu pēdējo paycheku un mans pacietības kauss ir pilns – nebrīdinot, vienpersoniski mana stundas likme ir samazināta. Vadzis ir pilns. Intensīvi meklēju citu darbu. Negribu tur strādāt. Negribu. Negribu! Negribu!!! (bet kamēr atradīšu – nāksies pieciest pazemojumu)

PS Aizvien skaudrāk izjūtu un saprotu šejienes attiecību spožumu – jebkurš jebkuru uzmetīs ar lišķīgu smaidu, jebkurš izmantos iespēju pakāpties uz cita pleciem, lai ievāktu lielāku skanošo. Šejienes reliģija ir nauda un šeit labi jutīsies tikai tie, kas tai tic. Es ticu patiesām cilvēku attiecībām, tāpēc šī nav mana zeme.

12 Responses to vadzis lūst

 1. varbuut arii tev jaalaiž uz Grieķiju .. ? :)

 2. Skumji, nu ko lai citu saka ;(

 3. Acīm redzot tur augšā kāds ir izlēmis ka Tev nepieciešamas pārmaiņas. Un ne vienmēr pārmaiņas ir uz sliktu.

 4. Tas pats šeit. Aģentūra izgudro pati savus noteikumus, pati tos pilda, bet labums tiek vien viņiem. Negrib dalīties. Rītdien ejam uz imigrācijas dienestu iesniegt lūgumu ļaut atvērt uzņēmumu Meksikā. Kā Tev izskatās šāds variants?

  Un jā, piedod, ka neatbildēju uz Tavu vēstuli, gribēju tā gari un ar patiku visu izklāstīt, bet laika pēdējā laikā vispār nav. Vienvārdsakot – brauc ciemā! Pagaidām gan ar darbu palīdzēt nevaru, bet domāju, ka tas tikai pagaidām.

 5. taa diemzeel ir realitaate Kanaada visur, VISUR, seit cilveku vispar necies, un citaa vietaa nebuus nekas savadaks, ja vispaar tiksi, domaju, ka laicigi ir jaaplaano brauciens atpakal uz maajam….

 6. Mans draugs Kristofers saka, ka ja ir burkāns, tad var iet rotaļās kaut ar zvārgulīšiem.
  Problēma Tavā gadījumā ir, ka burkāna nav. Meklē burkānu un ej viņu pašu radītās rotaļās! Būs jautri.

 7. Welcome to Canada.. Ko lai vel te piebilst.. Bet pashi vinji tik lepni par nelidzinashanos ienistajiem sliktajiem miitiskajiem Amerikanjiem.

  Ja kas, man liekas, tas ir pretlikumigi pazeminat tavu algu bez iepriekshejas vienoshanaas, ta ka tu vel iespejams, varetu to starpibu dabut atpakalj.. Bet jaa- pameklee labak citu vietu. Kaut vai sava pashlepnuma pec.

 8. Bet kaa izdzivot te- vai nu piemeroties, vari pretoties tam un censties sazinaties tikai ar tadiem cilvekiem, kuriem tu vari uzticeties. Istus draugus un patiesus cilvekus te ir daudz grutaak atrast, bet tas ir iespejams. Un kad vinjus atrod- tad ir verts tureties cieshi pie vinjiem klat.

 9. Ir gan nianse,ka esi nikns uz grieķi, nevis paaudzēs dzimušu kanādieti(?)…
  Tev nepieciešama mednieku -vācēju tipa kompānija, tiem galvenais ir attiecības. Savukārt laukkopju tips ir maitas, tie tik krāj apcirkņos un skaita naudu un čakarē citus…
  Starp citu, cilvēkēdāji arī parasti ir laukkopju ciltis >90%, mednieki citus ēd reti.

 10. Pingback: sniegs trešajā adventē « hofmaņa pasakas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>