uzmanību – bērni!

babyonboard

16. septembris. Šajā dienā pie reisa Rīga – Berlīne – Vankūvera lidmašīnām tiks piestiprinātas zīmes Uzmanību – bērni!, jo tad vienā lidmašīnā satiksies vismaz 4 -5 māmiņas ar saviem mazuļiem, lai dotos pie saviem mīļajiem, kuri jau pamazām ir iekārtojušies Vankūveras pusē. Arī manējie. Tikmēr latvieši šeit rosās un apmeklē IKEA veikalus, garage sales, Salvation Army thrift stores un skatās Craigslistā atdod pa brīvu sadaļu, lai kaut cik apmēbelētu noīrētos dzīvokļus.
Tikmēr Latvijā tiek slēgtas skolas un slimnīcas, atlaisti skolotāji, pacelti nodokļi, samazinātas algas – vienvārdsakot, viss, lai Latvija kļūtu tukšāka.

6 Responses to uzmanību – bērni!

 1. Tad sīčiem latv. val. nav jēga mācīt – nav perspektīvas.

 2. No vienas puses, man prieks par mūsu uzņēmīgajiem latviešiem, kas riskē uzsākt dzīvi citā zemē, apgūst jaunu pieredzi un zināšanas, tādējādi kļūstot dzīves un pieredzes bagātāki, bet no otras puses, skumji, ka Latvijā tiek darīts viss, lai palicējiem sagandētu dzīvi….

  Ir tāda sajūta, ka kādam tas ir izdevīgi…

  Mazliet līdzīgs Sibīrijas variants, kas savukārt liek domāt, ka latvieši, lai kur arī būtu, paliek stipri latvieši un kas to zin, pēc gadiem 30-40 mūsu bērni atgriezīsies, lai ietu VVF pēdās – latviski, gudri un ar nesačakarētu personību un domāšanu!

  • Latvijas latvietis

   “ietu VVF pēdās – latviski, gudri un ar nesačakarētu personību un domāšanu!” – kā tautai patīk glorificēt savus karaļus. VVF savas valdīšanas beigās bija nonākusi pie situācijas, ko, ja nemaldos, bija formulējis kāds no Francijas karaļiem – “valsts – tas ir svētki”. Pārmērīga greznība, galma ģērbēji, personības kults utt.

   Runājot par ieraksta subj. – protams, ka ērtāk ir pie visa gatava. Pirms 20 gadiem sapņojām par neatkarīgu Latviju, tagad galvenais, lai ērtāk un skaistāk. Pofig kur…

   • aldis hofmanis

    Ja tas butu lielakais greks ko Latvijas valstsviri ir izdariijusi, tad es tev piekristu, ka galma gerbeji tas ir fui. Gala gala – ne tu ne es neesam ar sveciti VVF blakus stavejushi, kad vinja gerbas, tas ir tikai mediju radits mits. Un ja ari nav – tas ko vvinja izdarija latvijas laba starptautiskaja arenaa joprojam nav novertets. Un joprojam dara. Domat vajag, draudzin, ar galvu un izvertet ieguvumumu – zaudejumu attieciibas. sobriid es pat butu ar mieru ar lembergu par premjeru, jo tad es ceru, vismaz kaut kas valsti sakartotos un tiktu domats ari par cilvekiem , ne tikai par savam kabatam.
    Otra lieta, ka loti daudzi sobrid doma loti racionali un brauc prom uz neatgriesanos, it ipashi tie, kam ir berni – jo pie pilnibaa iznicinatas izglitibas, veselibas, socialas sistemas nav vispar ko domat par bernu audzinashanu un laimigam vecumdienam.

   • Nez kaapeec nevienam nav praataa ienaacis glorificeet Gunti Ulmani vai Valdi Zatleru, jo vinji vienkaarshi ne ar ko neziceelaas…. neieidziljinoties politikaa detalizeeti, vismaz par VVF visi bija lepni, I mean, tauta bija lepna! Kaa arii Alda mineetais, ka vinja ljoti daudz izdariija aarpolitikas jautaajumos, jo iekspolitikaa jau vispaar visiem rokas ir sasietas, iznjemot dazhus labus…

    Un es atljaushos buut skarba, bet luudzu paraadi man to “pie visa gatava”, gribeetu redzeet, kaa letinji, kas aizbrauc uz aarzemeem nonaak pie visa gatavaa? Ir jaasaak viss no nulles. Vieniigais, kas ir gatavs, taa ir sabiedriiba apkaart, kas respektee likumus, respektee cilveektiesiibas….

 3. Apsveicu, nekas nav labāks kā dzīvot kopā ar saviem mīļajiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>