tīrīt zobus


Tīriet zobus! Jūs ne tikai dzīvosiet ilgāk, bet arī jūsu dzīves kvalitāte uzlabosies. Pie līdzīgām atziņām ik pa laikam nonāk kāds vecāks un viedāks vīrs par mani. Piemēram, vecais labais Vonnegūts savā darbā Galapagu salas aprakstīja pēc atomkara izdzīvojušu mutējušu saprāta radību, kuras dzīves ilgums bija ap 30 gadiem, jo viņi fiziski nevarēja iztīrīt zobus. Starp citu, arī zinātnieki un ārsti ik pa brīdim pievienojas domai, ka ļoti daudzu slimību ierosinātājs ir netīrīti zobi un lekni augošā mutes mikroflora (jeb pareizāk būtu fauna?). Ja pareizi atceros, tad arī pie mums pirms pāris gadiem bija viens bārdains pravietis, kurš sludināja tīro zobu un gludināto bikšu likumu. Toreiz, vēl gandrīz bērna prātā esot, es nesapratu viņa domu līkločus, bet šobrīd gandrīz vai varētu viņu par Veselības vai Labklājības ministru likti: Ja tev tīri zobi, tad arī pats vesels, bet ar izbuktētām biksēm pašapziņa vismaz vienu no četriem Audi riņķiem sagādā :)
Lai vai kā, es saku – vajag tīrīt zobus! Ij biežāk pasmaidīt varēsiet, i nebūs jāmāj ar galvu biznesa sarunu laikā nelabās elpas dēļ. Un lietas sāks veikties, nauda plūdīs kā spaļi un arī pie meitenēm/sievietēm veiksies. Nu ko gan vairāk pilnai laimei vajag? Tātad, laimīgas dzīves pamatā ir tīri zobi, viss pārējais pats atnāks:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>