tā beidzas visas skaistās lietas

Mūsu attiecības uzsākās strauji, vasaras sākumā es jau biju sagūstīts, pilnīgi un bez jebkādām iespējām aizmukt. Es parakstījos, kaut arī zināju, ka tas nebūs ilgi. Es atdevos, es biju attiecībās iekšā un es tās, jaatzīst, arī izbaudīju. Es ļoti daudz ko mācījos un iemācījos. Izbaudīju katru kopīgo skaisto vasaras rītu, kad saule apspīdēja gan tevi, gan mani. Izdzīvoju vētraini bohēmistiskos burvīgās vasaras vakarus un naktis. Es zināju, ka tas nebūs ilgi, bet tik un tā priecājos, ka esam kopā.
Līdz ar pirmajiem aukstajiem vakariem es sapratu – beigas ir tuvu. Jā, beigas ir tuvu. Manas darba attiecības ar restorānu Nekādu Problēmu beigsies 30.septembrī (kā arī tika runāts vasaras sākumā, un uz ko es arī parakstījos neatsveramas pieredzes dēļ). Tā kā – būšu atkal brīvs cilvēks bez amata, bet ar lielisku pieredzi gan mūzikas (mākslas) menedžmentā, ar pieredzi restorānu darbā gan kā viesmīlim vai bārmenim, gan arī kā menedžerim. Ja Tev vai Tev, vai arī Tev ir padomā kāds darbiņš, kur varētu būt noderīgas manas zināšanas vai pieredze, padod zināt! Būšu pateicīgs. Ak jā, mans CV ir šeit.

8 Responses to tā beidzas visas skaistās lietas

  1. a darbs saeimā?

  2. aldis hofmanis

    paga, paga, nedaliet lāčādu, kamēr lācis vēl mežā.

  3. Ei, Aldi, vai saņēmi manu vēstuli? Atbildi, lūdzu.

  4. Lielisks resume, kanadiesu stila , balstits uz sasniegumiem! Zel, ka neesmu darba devejs un darbina, ko uzticet..

  5. A reputable chain of hotels in Abuja, Nigeria, requires the service of qualified personnel to fill the vacant position of General Manager. Accomodation, a car with driver and competative salary, paid one month holiday in the country of origine will be provided. Requirements: willingness to move to Nigeria, high responsibility, excellent oraganisational and communication skills, attention to details. Should be fluent in spoken and written English. Experience in managing hospitality industry is an advantage. Duties will include: being in charge of the hotels service quality, train the staff and be responsible for the hotels facilities and buildings. Please apply via e-mail: paulisstars@gmail.com (subject: hotel manager position).

    Katrā gadienā blogam nāks tikai par labu! :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>