sikspārņi

Vispār jau Goa ir ideāla vieta atpūtai. Ģimenei ar bērniem un vecākiem. Silts gan ūdens, gan gaiss, pēdējais dienā uzsilst līdz 25 – 30 grādi, naktī turas ap 20, visu laiku saulains un dažreiz arī patīkami vējains. Dārgākā pozīcija noteikti sanāks lidojums, bet viss pārējais, salīdzinot ar LV cenām būs krietni vai arī vienkārši lētāks. Nu tad, piemēram, viesnīca (protams, ne tāda kā mēs esam iedomājušies, bet gan parasta istaba ar gultu un dušas telpu) pirmajā līnijā pie okeāna maksās ap 500 – 1500 rūpijām (100 rūpijas ir aptuveni 1 Ls) diennaktī, bet biku nost no okeāna var atrast istabu pat par 100 – 300 rūpijām. Jo ilgāk īrē, jo lielākas atlaides. Skūterītis, kas ir neaizvietojams pārvietošanās līdzeklis šeit, maksā ap 200 – 300 dienā. Svaigs kokosrieksts – 20 – 40 Rp, karaliskas vakariņas ar alu un uz grilla ceptu zivi 250 – 600 rūpijas, atkarībā no šķirnes un izmēra. Kingfisher aliņš veikalā ap 30, bet krogā ap 50 rūpijām. Mango lassi ir reāla izšķērdība – glāze ap 100 rūpijām, jo par tās cenu var itin mierīgi paēst brokastis.  Tas ir Goa. Savukārt, ja pabrauc prom no tūristu takām, tad cenas krītas vēl vairāk un visur pavada bērneļu acis un kliedzieni.

Ak, jā – šodien redzēju sikspārņus. Vismaz man liekas ka tie bija viņi. Lidoja līdzīgi, kā to dara bezdelīgas, haotiski un strauji mainot virzienu, taču izskatījās savādāk, arī spārni kustējās vairāk kā milzīgiem taureņiem. Viņi lidinājās man apkārt kādas minūtes 10 un es stāvēju kā apburts.  Katru dienu kaut ko jaunu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>