saprāta dzirksts

Tas ir noticis. Latvija var. LV ierēdņi ir parādījuši kaut kādas saprāta pazīmes un reālas sitācijas izvērtējumu. Ja godīgi, tad šodien atverot Diena portālu, neticēju savām acīm – melns uz balta stāv rakstīts, ka ārzemēs strādājošiem nebūs jāmaksā nodokļa starpība. Nemaz neceru, ka šeit pie vainas ir mana bloga ieraksts, bet kaut kādu pārliecību par notikumu ietekmēšanas iespēju tomēr sākam iegūt.. Kaut nu tik VID nesačakarētu šo labās gribas žestu ar stulbiem noteikumiem, ka katram personīgi ir jābrauc un jāreģistrējas vai kaut kā tā.
Tagad vēl varētu pieķerties nodokļu samazināšanai (līdzīgi kā to plāno Zviedrija), izglītībai, valsts vīzijai un e-vēlēšanām un es sāktu ticēt gaismai tuneļa galā. Pagaidām gan Dombrovskis kaut ko sapņo par eiro ieviešanas korelāciju ar vispārējā dzīves līmeņa celšanos.

2 Responses to saprāta dzirksts

  1. Tātad man jāatmaksā nodokļu starpība, citēju – Šāda prakse, pēc A. Slaktera toreiz teiktā, arī esot taisnīga, ja cilvēks turpina baudīt sociālas garantijas savā valstī, piemēram, ja apmeklē ģimenes ārstu vai viņa bērni mācās Latvijas skolā. Pretējā gadījumā šo starpību viņa vietā sedz pārējie Latvijas nodokļu maksātāji, citāta beigas.
    Bet dārgo ministr!!! Es dzīvoju citā valstī un tajā laika posmā, kad dzīvoju ĀRPUS neizmantoju Latvijas ierēdņu pakalpojumus un pie ārsta es arī eju citā valstī. Tad kāpēc man ir jāsamaksā par to laiku kad manis nebija un to neizmantoju? Tas ir kā? Un ja es pareizi atceros, tad par ģimenes ārsta apmeklējumu ir tik tā jamaksā…
    Piemēram- es atslēdzu Lattelekom vai Izzi, bet man jāturpina maksāt par ievilkto kabeli. Murgs!

    Bet ja šis murgs beigsies, tad tas nozīmē tikai to, ka kā da daļa veselā saprāta, tomēr vēl ir LV palikusi.

  2. Zhel tikai, ka shis attiecas tikai uz ES valstiis stradajoshajiem. Bet nu labs sakums.

    Vispar, kadam deretu iesudzet Latviju tiesaa un pieprasit atmaksaat nodoklja starpibu, ja arzemees samaksataa nodoklja likme ir augsta, nekaa ta butu Latvijaa..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>