robot kirdikuna. part II

TĀ diena sākās lieliski. Pat vairāk kā lieliski – aizdomājies par pēcpusdienas tikšanos un Unas krūšu galiem, Jurģis nepamanīja sarkano gaismu un lempīgu baļķuvedēju, viņa lielais lepnums – Porshe 911 bija nelietojams. Pats gan tika cauri ar nobrāztu pieri un ožamo spirtu pie deguna. Divas stundas piespiedu draudzības ar policiju un vienīgais, kas turēja Jurģi rāmjos, bija doma par soliņu Mežaparkā netālu no krematorijas. Tomēr Jurģim kremta, ka būs jaizvelk no garāžas, reti lietotais skaistulis Nissan 350Z, bet meitenes nekad nebija sapratušas šī auto vērtību. Viņam ļoti kremta, ka viņas saukāja to par neizdevušos porši vai vēl vairāk – saskatīja līdzību ar Audi TT. Ikreiz, kad Jurģis uzlūkoja šī auto plūdlīniju formas,  kad iesēdās sportiskajos sēdekļos, kad uzspieda gāzes pedāli, viņā atgriezās dzīvība. Cik reizes viņš bija sēdējis uz tukšās Tallinas šosejas un mēģinājis saņemties tā kārtīgi uzraļļot… Taču vienmēr veselais saprāts viņā ņēma virsroku un Jurģis kā apsaukts kucēns lēnām čunčināja uz Rīgu.
Viņš nomazgājās, uzvilka jaunu kreklu, sasmaržojās uzsmaidīja sev spogulī un brauca uz savu pirmo randiņu 4 gadu laikā. Viņš bija nopircis puķes, nē, ne rozes, tas būtu banāli, viņš tāds negribēja būt, tādēļ uz blakus sēdekļa smaržoja balts frēziju pušķis. Viņu uzbudināja frēziju saldā un spēcīgā smarža. Jeb tomēr tās bija Unas lieliskās krūtis? Viņš paskatījās pulkstenī – vēl 20 minūtes, viņš bija par ātru. Nolicis mašīnu pie kapu puķu pārdevējām, Jurģis nolēma līdz krematorijai iet ar kājām, vismaz vēlāk būs iemesls kopīgai garākai pastaigai. Saule sildīja un viņam ātri palika karsti no straujās gaitas. Eh, nepaņēmu dzeramo līdzi, Jurģis nosodījās, apsēžoties uz sarunātā soliņa. Bija jāgaida vēl 10 minūtes un Jurģi apņēma patīkams pēcpusdienas snaudulis.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>