plus 25

t pec celsija

pusnakts. plus 25. karsts.

8 Responses to plus 25

 1. Jaa, gruti iztureet sho karstumu. 8 no rita braucu autobusaa uz darbu, kleita jau pie adas pielipusi. Labi, ka darbaa ir kondicionieris.

 2. Kādu brīdi dzīvojoties pa Meksiku – temperatūra 32-35 grādi, naktīs 26-28, mitrums 80-90%, attiecības ar karstumu ir mainījušās. Meksikāņi saka, ka karstumu ir jāiemācās baudīt. Kamēr tu no tā baidies un nīsti, tas Tevi moka.

  Palīdz: ar pašiedvesmas palīdzību sev iestāstīt, ka karstums ir komforts un ka tu jūties ļoti romantiski un silti ieskauts. Tad karstums tiešām sāk pārvērsties baudā.
  Neaizmirstiet: pagulēt dienasvidu!

 3. aldis hofmanis

  man jau patik tas siltums. bet apkart visi pukst – karsts karsts – nakamnedelj bus lietus – tad breeks ka slapjs:)

 4. ai, nu priecājies būtu:) mums te 22 pāris diena sun visi saka – ak, beidzot silts. Bet rīti jau miglaini un vakari vēsi (un tā šogad arī nebija silti)…vot!!!

 5. aldis hofmanis

  ieprieksejo reizi sads karstuma vilnis esot bijis 1880 gadaa. Ta avizes raksta. busot karsts vel kadas 3 – 5 dienas
  man patik:)

 6. man patīk.
  es izbaudu.

 7. Laimigie juus , kas varat izbaudiit. Man gan shajaa karstumaa griezhas galva, slikta dusha metas, naktii nevar paguleet- panjem miega zeles paligaa. Nekad nav paticis karstums, bet pret lietu nav nekas pretii. Laikam divaina. :)

 8. Ko tad pie jums, ja Jukonas ziemeļos ir +25 grādi. Interesanti kā nabaga polārlāčiem klājas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>