piektdienas vakara domstarpības

van-police

Domstarpības bija starp jauniešu bariņu un policistiem – par likuma burta un gara ievērošanu. Līdzīgi kā Rīgā, arī šeit nav atļauts lietot alkoholu uz ielas, tāpat arī nedrīkst automašīnas salonā atrasties atvērtas alkohola pudeles, nemaz nerunājot par braukšanu dzērumā. Tad nu situācija ļoti pierasta: kādi 5 jaunieši, vieglā štīmī, ar mazajām viskija un ruma pudelītēm azotēs un jau uzjauktiem kokčikiem lielajās colas pudelēs. Kompānija jautra un skaļa. Pulkstenis ap pusdesmitiem, piektdiena, autobusa pietura netālu no liela iepirkšanās centra, kur man iznāk pārsēsties no darba braucot mājās. Citiem vēlīniem mājās braucējiem tik pāris minūtes ir tas prieks baudīt jēlos jokus un bravurīgos F*** vārdus, kad ar migalkām piebrauc policija (un gaismas policistiem un citiem operatīvajiem šeit ir ļoooti spožas un sirēnas skaļas). Izkāpj divi policisti, kompānija biku pieraujas, bet ne mūk, nedz arī mēģina nobēdzināt taru ( kā tas būtu pieņemts Latvijā). Hellou, tiek palūgti ID, novērtēta situācija, puiši tik turpina smiet, meitenēm gan lūpu kaktiņi raustās… Balss tonis policistiem ir mierīgs un cieņpilns, jo nevienam nekas nav japierāda. Izskatās viņi kā no filmām un darbojās kā filmās. :) Nu tātad – jauniešiem tiek pakratīts ar pirkstu un tiek palūgts iztukšot pudeļu saturu tuvējā puķu dobē un tukšo taru samest tuvējā atkritumu urnā. Viss. Kad viss darīts, žigls skats riņķī, tad policisti secina, ka viss mierīgi un lec mašīnā un prom ir. Un iztiek bez – būs jāmaksā sodiņš…. :)

2 Responses to piektdienas vakara domstarpības

  1. Tāra rīcība, es domāju par policistiem Latvijā pietrūkst, nebūt burta kalpam, bet izvērtēt situāciju uz savu atbildību!!!

  2. LV policisti saņem iztiku uz ielas. Viņiem maksā “klients” “tējās” vairāk kā darba devējs algās.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>