pārbaudījumi vai zīmes?

Kad, neskatoties uz dažādām sīkām ķibelēm ar biļešu iegādi, neapstiprināšanu citu pirkšanu un beigu beigās apstiprināšanu, apsēdos un sāku domāt- kad tad ir jālido, ik pa brīdim BBC izmeta ziņu par Islandes vulkāna aktivēšanos. Brīnījos, ka neviens komentāros nav neko izmetis par zīmēm un palikšanu. :)  Centos par to nedomāt un uzturēju sevī možu garu. Tas atmaksājās, jo drīz vien tas nešpetnis nomierinājās. Tfu, tfu, tfu!!! Tad – pēc kāda laika Diena ziņo, ka Varšavā šajās dienās gadāmi lieli plūdi un iedzīvotāju evakuācja. Jau iepriekš minēju, ka lidojam uz Varšavu un tad tālāk uz Rīgu ar auto, jo airBaltic par 6 somu pārvešanu no Varšavas vai Berlīnes līdz Rīgai prasa vairāk kā mums visiem atlidot no Vankūveras līdz tai pašai Varšavai (tāds nu ir Šlesera ārdīšanās rezultāts – airBaltic praktiski ir monopols uz Rīgas lidojumiem, tādēļ jau negausīgais monopolists var rīkoties kā grib. Ne tikai ar biļešu cenām, bet arī attiecīgi ar Flikalgām). Bet izskatās, ka jāsaglabā stooooicisks miers un jāgaida lietus palu  ūdeņu noskriešanu. Pēc tam kaut kur twitersfērā un tad jau arī vēlāk arī IeM mājas lapā – paziņojums par pastiprinātas robežu kontroles atjaunošanu uz Latvijas robežas, jo nabaga NATO karavīriņiem taču ne tikai jābūvē ceļi kāpās, bet arī jādauzās pa Ventspils naktsklubiem un jājūtas drošībā. Tad nu laikam cerētais ātrais WAW – RIX pārbrauciens ieilgs. Cerams, ne uz kilometru rindām un daudzām nīkšanas stundām. Katrā ziņā šos uztveršu kā pārbaudījumus, jo par zīmēm laikam jāuzskata vismaz 3 darba piedāvājumus, kurus esam vienojušies apspriest, kad būšu atgriezies Rīgā. Viens no tiem ir restorāna/kroga menedžera amats, kas manai šī brīža situācijai un jaunapgūtajām zināšanām liekas pat ļoti atbilstošs. Cerams, viss izdosies un mēs tiksimies Rīgā priecīgi un smaidīgi.

Pirms gada: par suņiem.

10 Responses to pārbaudījumi vai zīmes?

 1. Par mantu ievešanu Rīgā – tas ir sāpīgs jautājums. Nekādas atlaides, reklāma un sabiedriskās attiecības nevar nogludināt to rūgtumu un bezspēcību, kuru izjūtu pret AirBaltic pirms ceļa pāri puspasaulei sverot savu (vienu!) somu un divreiz pārliekot vai ņemt līdzi trīs pāris zeķu vai tās pirkt vēlāk lidostā.

 2. Saglabā mieru un nemeklē zīmes, jo, kā zināms, ja labi meklē un labi sev prot ieskaidrot, var ieskaidrot visu ko vajag un arī to, ko nevajag.

 3. Polijā ar plūdiem izskatās ļoti nopietni, bet neviens neziņo par lidostas ierobežojumiem. Vakar ziņoja, ka daži maģistrālie ceļi esot ciet.
  Latvijā atjaunota robežkontrole līdz 2. jūnijam, jo rīgā notiek kkāds Nātō sammits. Parasti jau terōristi caur grenctāli ar melniem bēemwē brauc :).
  Bet pašā latvijā kā parasti: +7 grādi un līst. Varbūt tomēr padomā par bāra menedžera vietu haitī vai fidžī…

 4. Par plūdiem POLIJĀ, prognoze ir ka šodien (otrdien ) būs maksimums un tālāk iet uz samazināšanos. Vulkāns arī pierimis.Un Latvijā zied ceriņi, ja būs vēss laiks, paspēsiet.

 5. Varēsi Rīgas krogā ieviest Kanādas servisa līmeni :)

 6. Air Baltic par somām prasa 15 EUR par vienu somu, ja Tev ir 6 somas, tad tas kopā izmaksā 90 EUR. varbūt tā cena ir piedavāta tieši Tev?Katrā ziņā es samaksājuu 60 EUR par četrām somām.

  • aldis hofmanis

   Paldies airBaltic darbonju veselajam sapratam, ir atcelts bagazhas ierobezojums 15 kg. Bet joprojam ir 1 soma, 20kg max, kopejais svars, kaut ari samaksaa par 2 somam, piemeram. Tatad ja mums katram ir 2 lidz 23 kg smagas somas, tad mes maksajam 3X20eur (jo neesam taa miles biedri) + 60kgX15eur = 960 eur (tas tikai par bagāžu WAW -RIX). Condor ir palicis vienigais, kas veel ved 2 bagazhas vienibas pari atlantijas okeanam bez maksas, visi citi prasa ap 40 eur par otro somu, bet tads sviests kaa airBaltic kombinetais piedavajums – liekas vel tikai SAS.
   Avots: Airbaltic http://www.airbaltic.lv/public/bagazas_parvadasana.html

 7. Poļiem neiet, 1,25m jau pāri kritiskai robežai ..

 8. Žēl, ka Jūs nelidojat caur Amsterdamu vai Dusseldorfu…. atbrauktu liidz mums… nelaistu mees Juus prom ;)
  Buchas :*

 9. Es Tev ieteiktu vērst savus šķēpus no Rīgas satiksmes uz AirBaltic… Tā nu ir viena “iestāde”, kura reāli krīt uz nerviem!!! Sevišķi šajā “somu jautājumā”! Man paskaidroja tā, ka vienalga, Tev 1 vai 10 somas, kopējais svars nedrīkst pārsniegt 20 kg:)) Tikai atšķirība, ka pa katru nākamo somu+15EUR. Ja gribi vairāk – 20Ls par katru kg;) Tas bija iemesls, kādēļ man no Taizemes bija lētāk somas atsūtīt pa pastu, nekā maksāt virssvaru no Minhenes līdz Rīgai 1 virzienā!!!! Tas ir tikai viens stāstiņš manos “AirBaltic kopotajos rakstos”… Manuprāt neciešamākā kompānija Latvijā…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>