par suņiem

Un ne tikai suņiem. Dzīvnieciņi te ir daudz un dažādi. Ir tādi, kuri uzskata, ka viņi te ir saimnieki un cilvēki nelikumīgi ievākušies viņu teritorijā, ir tādi, kas uzskata, ka cilvēks ir viņu saimnieks un maizes devējs.
Pie pirmajiem varētu pieskaitīt lāčus, kuguārus (vai pumas?) un jenotus, arī žurkas un bed bucks (laikam blaktis, pašā sākumā es arī dabūju sajust viņu uzbrukumu). Tiklīdz iestājas nakts tā šie visi saimnieko. Ja esi izbraucis vairākdienu pārgājienā, tad pa nakti visa pārtika ir jāsaliek maisiņos un jāpakar kokā. Neko nedrīkst atstat nenokoptu, lāči bus klāt un rosīsies. Savukārt jenoti esot bieži viesi pat pilsētas privātmāju pagalmos. Savukārt otrie – nu jūs jau paši ziniet, suņi, kaķi un citi zvēri..
Pret suņiem te ir cieņas pilna attieksme. Protams, dažos veikalos nedrīkst ievest suni, un sabiedriskajā transportā drīkst pārvadāt tikai tos suņus, kas pavada aklos (citiem jābūt vai nu būrī vai citādi iepakotiem), bet citādi – cieņpilna attieksme, tāpat kā pret to saimniekiem. Saimnieki savukārt apzinās, ka viņa mīlulim ir dažas nepilnības (viņš ne tikai ēd, bet arī kakā), tāpēc nesā līdz speciālus maisiņus, ar ko savākt mēslus. Ielas un zālāji ir tīri. Katrā ziņā, ejot pa ielu, nav deguns jāieurbj trotuārā un ir iespēja uzsmaidīt pretīmnācējiem.

5 Responses to par suņiem

  1. Un vai esi redzeejis klainjojoshus sunjus vai kakjus??

  2. Kā ar tiem pirmajiem ir – makšķerēt braukt bīstami?

  3. aldis hofmanis

    man jau liekas, ka tie stasti par laaciem ir tieshi tadi pashi kaa stasti nepalaa par tigeriem – te ir bistami, te ir tigeri, noziimee , ka pirms gadiem 5 kads ir redzejis tigjera peedas:) Bet dzekus ar makskereem esmu redzejis autobusos.

  4. Aldiit, bet kaa ar tiem klainjojoshiem sunjiem un kakjiem, ir???

  5. aldis hofmanis

    kakjus toch neesmu redzejis. suņi pa kādam gadas. uz salas bija vairāki, tadi bēdiigi , beediigi…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>