par ko runā vīrieši?

Viņi ir 4. Viņi brauc uz Odesu uz Бы-2 koncertu. 1342 km, 24 stundas.  Un sarunājas. Par dzīvi. Par sievietēm, vecumu un seksu. Man domāt, pēc gadiem 10-20 šo filmu citēs tāpat kā citu padomju kino klasiku.
Получается взрослых нет. Есть постаревшие дети. Лысие, больные, седые,.. Мальчики и девочки. 

Skatīties online.

6 Responses to par ko runā vīrieši?

 1. ļoti labs kino, redzēju jau kādu laiku atpakaļ

 2. skatījos jau kādu laiku atpakaļ…šī ir viena no beidzamo laiku labajām filmām…un pilnībā piekrītu par citēšanu…citē jau tagad :)

 3. Trīs filmas ir šiem vīriem.
  День Радио
  День Выборов (aktuāli pašlaik)
  Un Tevis pieminētā. Visas skatos ar baudu. Un no visām ir pa citātam kaut kur iekritis.

 4. Diemžēl nevaru piekrist Tev Aldi par to klasiku, jo, manuprāt, ir milzīga atšķirība spēlēšanas manierē, proti, šeit es uzreiz redzu uzspēlētu un gandrīz vai gluži amerikānisku kino. Šiem aktieriem nav tās vitalitātes (manā skatījumā, krievu kino trumpis) un gandrīz viss viņu teiktais izskatās ļoti samāksloti. Viena no pēdējām krievu filmām, kas man ļoti patika bija Vozvroshenie: http://www.youtube.com/watch?v=_B4itd4XKko

 5. Man vienalga kļūs par klasiku vai nekļūs, bet filma patika. No krieviem man pēdējā ir patikusi Питер FM, kā arī “sardžu” pirmā filma.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>