olimpiskie stāstiņi. vol.5. Plus 10.

Ironiski, ka ziemas olimpiāde jau tepat aiz stūra, bet termometrs rāda +10 grādus. Pēc Celsija. Spīd spoža saulīte un šur tur jau redz kādu ziedošu ķirsi. Par sniegpulksteņiem, narcisēm un krokusiem nemaz nerunājot. Tikai olimpiādes organizatoriem, liekas, šāds laiks sagādā galvassāpes.Pilsētā runā, ka vienā no olimpisko sacīkšu vietām – Cypress mountain, galīgi neesot sniega un ka sportisti nemaz vēl neesot tikuši trennēties. Lai vai kā – hokejs būs un kanādieši būs par to priecīgi. :)

3 Responses to olimpiskie stāstiņi. vol.5. Plus 10.

  1. Krokusus un narcises tikko ka iestadija,lai pilseta smukaka, un sniegu Cypress pieved klat, nav tik traki, ari trenini vakar notika, vismaz tad, kad es tur biju.

  2. vai vankuvera pirmo reizi tik agrs pavasaris?
    vai +10 šajā laikā normāli?

  3. Parasti Vankuveraa uz Februara vidu paradaas pirmie krokusinji utt., shoreiz tas viss ir paris nedeljas atraak. Ari sniega un zemas temperaturas shoziem ir bijis mazaak ka parasti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>