olimpiskie stāstiņi. Vol. 3 Kur labāk ēst, dzert, fanot?

foto: http://i.cdn.turner.com/sivault/multimedia/photo_gallery/0911/leading.off.110909/images/APTOPIX-Vancouver-2010-Olympics.jpg

Olimpiskais mēnesi ir klāt. Lielie kruīza kuģi ar policistiem un armijniekiem jau notauvoti, ielās pamazām sāk iziet zili-zaļi-jakainais brīvprātīgo desants, transportam pamazām tiek slēgtas dažas centrālās ielas un tiek steigti pēdējie pilsētas piepucēšanas darbi.  Pamazām jau arī sāk sarosīties pēdējā brīža naktsmāju meklētāji un izskatās, ka daļa no šeit dzīvojošiem latviešiem 2 nedēļas dzīvos koju, bohēmas un citu olimpisko prieku režīmā. Tas priecē. :)
Lai milzīgajiem tūristu pūļiem nebūtu olimpiādes laikā jāspraucas pārpildītos krodziņos, tad vairākās vietās pilsētā ir izveidotas tādas kā fanu teltis:

 • Live City Downtown – pilsētas organizēts, bez ieejas maksas paviljons, kur visu diennakti tikšot rādīti sprta pasākumi un kur varēšot iedzert alu. Adrese – Georgia and Beatty street krustojums.
 • Live City Yaletown – tāda pati vieta Jeltaunā, David Lam parkā.
 • Whistler live! – līdzīga vieta Whistlerā, arī bezmaksas.
 • Granville Island French Quarter – franču kultūras, vīna, alus un bobslejistu cienītājiem vieta bohēmistiskajā Granville Island. Cik man zināms, tad tur arī kaut kur būs Swiss House.
 • Molsons Canadian Hockey House – šeit, cik man zināms, būs jāmaksā ieejas maksa, bet organizētāji blakus alum un hokejam piedāvā arī dzīvos koncertus un citas ekstras. Starp citu, VeryVIP biļete uz VeryVIP daļu šeit maksā ne vairāk un ne mazāk kā 25 000 $. Tādas esot 60. Tā vismaz runā pilsētā.:)
 • Irish House – liekas, latvieša sirdij vistuvākā vieta. Arī skaidrs, ka būs labs alus, nevis Ziemeļamerikas čurūdens :)
 • Heineken House – liekas viss skaidrs. Holandešu alus, holandiešu sportisti un līdzjutēji. Tikai, liekas, ka futbols nav iekļauts ziemas olimpiskajās spēlēs…
 • VallyFest – arī dziesmas, arī alus, arī lielie ekrāni, bet tas viss North Vancouver, Lynn Valley. Galvenā vērtība – ja nāksi pēc 5 vakarā un iegriezīsies arī Rocky Mountain Flatbread Pizza, tad ir liela iespēja, ka tevi uzņems un apklapos latviski.
 • Īru krogs Morrissey - man patīk. Ir vēl citi, ejot pa centru noteikti redzēsiet Doolins, Lennox pub, Ceili’s. Visos ir Guiness.

Ja staigāsiet pa centru, tad sporta bāri ir savairojušies  kā gailenes pēc lietus. Bet tās galvenās ielas, uz kurām meklēt labas izklaides vietas ir Granville street, Davie street, Robson street un visa BC place/Canada hockey place apkaime. Vairāk info par bezmaksas/maksas īpašajiem valstu un sponsoru paviljniem atrodama šeit.
Tagad tik atliek novēlēt  – lai ir laba veselība 3 nedēļu maratonam:)

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>