olimpiskie stāstiņi. vol. 11. Zelts un nodevēji

foto: http://www.nbcolympics.com/photos/galleryid=418260.html#photos

Kanāda līksmo. Aleksandrs Bilodū uzvarējis vīru mogulu, kas pēc  vakardienas dāmu mogula neveiksmes ir kā medusmaize šejieniešiem. Cilvēki ielās, krogos un mājās spiedza un gavilēja. Starp citu, pilsētā visur, pilnīgi visur, katrā mazākajā kafejnīciņā, katrā lielveikalā un tāpat veikalu skatlogos ieslēgtos televizoros var sekot līdzi spēlēm. Kanādas pasts par godu pirmajai zelta medaļai, kas vinnēta mājās,  pirmdien izdos limited edition pastmarku. Ironiski, ka otrajā vietā palika Vankūverā dzimušais un augušais “nodevējs” Begs – Smits, kurš “biznesa interešu vadīts” pārstāvēja Austrālijas komandu. Kanādas prese ir diezgan noraidoša pret viņu un atzīmē, ka vienīgie, kas gribēja sudrabnieku intervēt, bijuši Austrālijas mēdiji. Bet kanādiešu panākumi, jāsaka, ir diezgan likumsakarīgi, jo speciālā programmā “Own the podium“, kas orientēta uz sporta attīstību un medaļu izcīnīšanu Vankūverā un Londonā,  valsts ir ieguldījusi ap 110 miljoniem dolāru. Pagaidām 3 medaļas. Būs vēl. Bet uz hokeju, lai necer, tur zelts ir mūsējais. Znarokam ir slepenie ieroči kā uzvarēt bez naudas un mūsējie taču vienmēr  ir labākie!

2 Responses to olimpiskie stāstiņi. vol. 11. Zelts un nodevēji

  1. sīka piebilde – neveiksme dāmu mogulā ir sudrabs, ja? paši kanādieši atzīst, ka viņiem riebjas žurnālisti, kuri jau iepriekš esot vājprātā “spieduši” uz zeltu. esot labi arī ar sudrabu. Bet nu ar tādu kā sāpi balsī, protams, viņi to saka – amerikāņu meitene, nu sit nost, esot bijusi labākā:)

  2. Pingback: olimpiskie stāstiņi. vol. 16. O, Canada! « hofmaņa pasakas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>