olimpiskā Vankūvera. pilsētas ainiņas.

Pilsēta Lielajam Notikumam pošas kā nu var. Vairāk jau, protams, Lielo Notikumu izmanto dažādas, lielākas un mazākas kompānijas, lai spodrinātu savu mundieri. Neizpaliek bez kašķiem – kāda banka izmantojusi ne tās krāsas, citur atkal par kanādiešu nodokļu maksātāju naudu tiek izstādīti amerikāņu sportisti… Bet  skaidrs ir viens, nokļūstot Vankūverā, nu labi, vismaz centrā vai tuvu pie Olimpiskajiem objektiem, ir skaidrs par ko ir runa. Ready! Steady! Go!!!!

2 Responses to olimpiskā Vankūvera. pilsētas ainiņas.

  1. LV for gold – he he :]

  2. Te jau ir runa par sponsoriem un pilsētas cerību varbūt nopelnīt, lasīju “Metro” vai “24h” bija labs raksts par to cik neveiksmīgas (finansiāli) patiesībā ir lielākā daļa olimpiskās spēles un sakarā ar to katru reizi tās arvien vairāk tiek “atdotas” sponsoriem un to plakātiem. Izskatās, ka Vankūvera pārņems iepriekšējo spēļu praksi – plakāts ir vai nu Olimpisko spēļu, vai arī plākata nav.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>