nr. 100

100th postsCik liela ir Vankūvera? Liela. Vankūverā un visās tās piepilsētās kopā dzīvo aptuveni tikpat daudz cilvēku, cik Latvijā. Ap 2 miljoni. Kāda ir iespējamība uz ielas satikt kādu cilvēku šādā lielpilsētā? Neliela.
Šodien, dodoties mājās no darba, pie veikala satiku vakardienas lustīgo busa šoferīti, kā vēlāk noskaidrojām viņu sauc Maikls. Viņam laikam šodien brīvdiena, džeks bij’ nedaudz paņēmis uz krūts un bija vēl par kripatu lustīgāks. Kā jau šeit pieņemts – sasveicinājāmies un kā par brīnumu viņš mani atcerējās, šis esot mani uzvedis Neglītajā kalnā augšā (vārdu spēle: grouse – rubenis, gross – rupjš, trekns, neglīts). Parunājāmies par šo un to, viņš nākšot padzerties pie manis uz restorānu. Jocīga tā Vankūvera.
Kāpēc nr. 100? Tāpēc, ka šis ir simtais ieraksts blogā. Mazā jubileja, tā teikt. Nu tad lai iet biku statistikas – kopš aprīļa blogs ir apmeklēts 6100 reizes, 2000 unikālie apmeklētāji (iznāk, ka aptuveni 1% no Latvijas iedzīvotājiem, ieskaitot zīdaiņus, tanti Ērģemes pagastā un bomzi Volodju Maskačkā) un ir izdarīti 21 800  klikšķi. Lasītākais raksts  – šis.  Vairāk kā 140 cilvēkiem gribējies zināt, kā tad es esmu svinējis Jāņus.
Lielumlielais paldies par uzticību, komentāriem un iedvesmu!

5 Responses to nr. 100

 1. Aldi, dzīvojot šeit, esmu nākusi pie atziņas, ka visa pasaule ir liels ciemats. Un nav svarīgi vai pilsētā ir 10 tūkstoši vai 15 miljoni. Laiku pa laikam iznāk ļoti negaidītas un patīkamas tikšanās :)

  Un par 100 ierakstu, novēlu, lai tie būtu 100 reiz vairāk :)

 2. Man ir dikten liels prieks par Taviem blogiem!!! Noveelu Tev, lai neiestaajaas rutiina un “viss zinaams” situaacija, kaa arii lai vienmeer ir domu lidojums mest kaut ko uz “datora” ;)

 3. Negribu būt piekasīgs, bet 2000 unikālo apmeklētāju ir tuvāk 0.1% Latvijas iedzīvotāju, nevis 1% :)
  Bet, faktu, ka blogs ir interesants, tas nemaina.

 4. aldis hofmanis

  man jau likas aizdomiigi liels tas procents, bet nu ta ka esmu beidzis humanitaro klasi, tad man tadas kludas ir piedodamas:)

 5. Pingback: 2009. gada top 250 « hofmaņa pasakas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>