noteikti pillā bija

Foto: no šejienes.

Kopš esmu pārcēlies atpakaļ uz savu dzīvokli Jaunmārupē, jāatgūst dažādas busu un busiņu lietošanas iemaņas. Rīgas Satiksme riktīgi advancējusi Jaunmārupes virzienu ar 2 jauniem autobusa maršrutiem, jāsaka gan, ka mājas lapā pētot sarakstus un maršrutus, netiku gudrs, tāpēc izvēlējos pārbaudītu vērtību – maršruta taksometru. Jāatzīst, šajā sfērā nekas nav mainījies jau kopš 90-to gadu vidus. Nu labi, varbūt kāda kompānija ir nopirkusi jaunāku busiņu. :)
Nu tad, vakarā pēc darba izmēģināju laimi un gāju uz busiņu 21:o5, vismaz kādus 5 gadus atpakaļ tāds bija. Izrādās, ka konservatīvisms labā ziņā piemīt arī taxobusiņu kompānijām. Ieraušos busiņā, izlasu jaunāko vadītāju folkloru – ja pirms gadiem 5 figurēja uzraksti “такоий остановки “выпустите здесь” нету” vai “durvis aizvērt maigi”, tad šobrīd uzraksti galvenokārt sludina drošību, nosakot, ka šoferītim ir atļauts apstāties tikai pieturvietās vai arī ka nekāda kājas stāvēšana nebūs gan.
Izskatījas, ka jauniešu kompānija, kas bija okupējusi visu busiņa aizmuguri, arī salasījusies uzrakstus, jo panesās diskusija.
– A ko, ja man pēdējais busiņš atnāk pilns, ko tad? Ar kājam skriet līdz, kamēr kāds izkāpj?
– B***,  tagad vienas bābas dēļ, kas nevar kājās nostāvēt, vairs nevarēs tikt uz mājām. Kā vispār tās durvis tā var attaisīties?
– Un kāda vispār problēma, ja es stāvu kājās te, aizmugurē? Vai tad es ripināšos pa salonu un kritīšu laukā?
– A kā viņa vispār tās durvis dabūja vaļā? Noteikti pillā bija…
Skaidrs. Jaunmārupes jauniešiem viedoklis ir. Mājās vairs normāli nevar tikt un visādām bābām nav ko pillā braukalēties riņķī.:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>