nekur nekur

es neesmu pazudis. Neuztraucieties. Un arī uz Latviju laikam arī vēl tik drīz nesanāks – kādam priecīga, kādam savukārt bēdīga ziņa. Toties, nejauši satiekot autobusā uz darbu divus latviešus (pirmo reizi paņēmu autobusā palasīt atvestos latviešu žurnālus), skaudri apzinos, ka mūsu patiešām paliek vairāk. Lidmašīnā, ar kuru atlidoja mani mīļie, lidoja vēl kādi 10 citiem mīļie, arī latvieši. Pēc tam nākamajā dienā, staigājoties un izrādot Vankūveru, satiekam trīs no tiem uz ielas. Šeit būtu pie vietas atzīmēt, ka tomēr neesam izvēlējušies par dzīvesvietu mazpilsētu a la Talsi vai Smiltene (nothing personal). Interesanti, cik mēs jau esam Vankūverā? Varbūt ir vērts visiem uzturēt sakarus – bariņā tomēr vieglāk :) .

5 Responses to nekur nekur

  1. būs vēl ;)

  2. 23.oktobrī vēl četri pievienosies ;)

  3. Mjaa.. nu pa laikam te izdodaas kaadu satikt.. Shad tad braucot ar skytrain no lidostas redzamas eiropeiskas sejas.. pieljauju, ka varbuut arii letinji.. Oktobrii buus jauns pievedums.. :)

  4. vancouver manuprat ir jau maza latvieshu biedriba izveidojusies :) mes varam nosutit sveicienus no Saskachevanas provinces, te vel latvieshu nav daudz, bet zinu ka bus vel :)

  5. Šodien arī vismaz 2 lido, viena ir mana meitiņa. Nu, man vismaz mierīgāks prāts, ka nebūs tur viena, vismaz kāds savējais :D

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>