olimpiskie stāstiņi. vol. 7. neizdevās izvairīties

Ziemeļu puse Vankūverai šodien čum un mudž. Olimpiskā uguns ceļo pa North Vancouver – cilvēki satraukušies, ka būs kavēta satiksme, ka cilvēku pūļi būs pie vietām, kur plānotas plašākas atrakcijas un ka no šodienas brauciens uz darbu jāplāno pamatīgāk. Es arī izplānoju. Lai neuzrautos uz nepatikšanām un nekavētu darbu, bet varbūt pat būtu ātrāk un varētu palīdzēt, ja būtu tāda nepieciešamība, izbraucu kādu pusotru stundu ātrāk. Kaut kur pusceļā uz darbu – protams, ka uzraujos uz olimpiskās uguns stafeti. Bet, jāsaka gods, kam gods – viss noorganizēts operatīvi, iela tiek noslēgta tikai uz kādām 10 minūtēm un visi ir priecīgi. Ar ovācijām sagaida un skaļiem bļāvieniem pavada kārtējo ugunsnesēju. Nedaudz bildes no maā ziepīša:)

P.S. Darbā biju laicīgi, gaidītais cilvēku pieplūdums – tikai uz pusdienu laiku, bet vakarā viss notiek kā parastā darba dienā. Olimpiskās cerības un vilšanās…:)

2 Responses to olimpiskie stāstiņi. vol. 7. neizdevās izvairīties

  1. Klimats gan izskatās, ka jūs nelutina.

  2. aldis hofmanis

    nav jau protams meksika… :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>