neiet kopā

091001_riga_live 6

Nu nekādīgi man neliekas kopā. Nesaprotu es – kāpēc Latvijas nacionālo lidkompāniju, kuras gandrīz puse pieder vācietim, privātpersonai Bertoldam Flikam (bet esot lielas aizdomas, ka patiesais īpašnieks esot viens no Latvijas ietekmīgajiem puišiem, Š****s uzvārdā) ir jāreklamē Rīgas domei? Un nestāstiet, ka Latvijā nav citu kompetentu un izdarīgu cilvēku, kas var vadīt jauno tūrisma biroju, nestāstiet, ka airBaltic krāsas ir vienīgās, kas piestāv Rīgas zīmolam (zinu, zinu, ka nav precīzi tās pašas, bet paviršam vērotājam asociatīvi liksies, ka ir un mērķis būs panākts), nestāstiet, ka airBaltic reklamē Rīgu kā galamērķi  un nestāstiet, ka Latvijas ietekmīgo puišu biznesa modelis nav izbīdīt privāto biznesu uz valsts vai pašvaldības rēķina. skumji.
P.S. Izlasīju jau pēc sava ieraksta publicēšanas – raksts par tēmu Cita Diena.

5 Responses to neiet kopā

 1. Normaalais

  Nepiekrītu pesimismam. AB ir viena no retajām kompānijām LV, kas ir paņēmusi priekšā lietuviešus un tūlīt sāks igauņu piebeigšanu. Es ar visām četrām esmu par to, lai viņus turpina atbalstīt – lai vai ko tas prasītu.

 2. aldis hofmanis

  Tapat kaa atbalstiijam Parexu, tapat kaa atbalstiisim kugu buves rupniicu… Uz musu visu rekina, uz nodoklu maksataju rekina. Tkai jautajums – kads Latvijas un Rigas iedziivotajiem labums principa privatas lidsabiedriibas atbalstishanas?

 3. Normaalais

  Daļa no lidostas naudiņas atlec arī valstij. Un man kā parastam mirstīgajam ir tikai prieks, ka varu par iespējami zemākām cenām tikt uz iespējami vairākiem galamērķiem. Ideāli – bez pārsēšanās.

  Un pat ja šī lidostas attīstība iekļauj arī manu vai citu nodokļu maksātāju naudu – domāju, būtu tā kā laiks atmest savus untumus pie malas un apvienoties. Apvienoties, lai radītu spēcīgu kompāniju, kas nenoliedzami ir patīkama pārmaiņa latviešu (vai drīzāk jau – leišu un skandināvu) “kupi-prodai” tradīcijai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>