mūsu paliek vairāk

Latvieši brauc uz Vankūveru. Latvieši brauc uz Kanādu. Mūsu šeit paliek vairāk ar katru dienu. Vakar ieteicu iekārtoties diviem puišiem viesnīcā, kur pats esmu apmeties, par ko gan viesnīcas menedžere smējas, ka būs jānomaina ķīniešu karogs pie viesnīcas durvīm uz Latvijas, bet atlaidi dot liedzās. Nu labi, lai jau viņai tiek.
Šodien mēs vairāki Vankūverā dzīvojošie latvieši satikāmies, lai iedzertu uz Elīnas veselību (viņai beidzot 18!) un sarunas, protams, iegrozījās par darbiem un latviešiem kas vēl atbrauks. Cik ir zināms, tad tuvākajā laikā būšot klāt vēl 4. Āāā un vēl aktuāla problēma ir Jāņu svinēšana. Vankūverā Jāņus nesvin un visas latvietim vulgaris saprotamās un iedzimtās Jāņu svinēšanas lietas esot pat aizliegtas ar likumu – pa nakti parkos atrasties un mežos kempingot aizliegts, alkoholu publiskās vietās lietot aizliegts un lai kurinātu ugunskuru ir jāizņem speciāla atļauja un jāmaksā fee (cik esmu sapratis kanādiešus un viņu arprātīgo baidīšanos par drošību, tad nemaz nebrīnītos, ka tā samaksa iekļauj vienas ugunsdzēsēju brigādes dežūru blakus ugunskura vietai). Parasti Jāņi esot svinēti pie vienas vietējās latvietes Olgas, kura esot aizprecējusies uz Ameriku, līdz ar to izskatās, ka tādu publisku Jāņu šogad nebūs. Nu nekas, gan jau kaut ko izdomāsim. Cerams, ka nelīs:)

2 Responses to mūsu paliek vairāk

  1. nahuj visus latviesus. es butu aizbraucis un vankuveru, dzivotu viens un nahuj ne ar vienu latvieti nerunatu. nahuj vini vajadzigi.

  2. aldis hofmanis

    cik labi ka tu esi tur kur tu esi. citādi neviens tevi nesaprastu:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>