minotaurs mūžam dzīvs

Mūsu katra iekšējais dēmons, cilvēkdzīvnieks, kurš blandās pa mūsu domu tumšākajiem apcirkņiem, ieslodzīts, bet nekad – piebeigts. Ar cilvēka prātu, ar dzīvnieka maņām un instinktiem. Tā nu mēs mēģinām sadzīvot ar saviem minotauriem, sirēnām un bakhiem. Bez tiem jau mēs nevaram. Bez tiem dzīve kā pelēks vadmalas galdauts, tik kārtīgs, tik tīrs, nu nekāda asuma vairs. Tikai pieradinot Minotauru, mēs iemācamies dzīvot. Nogalināsi – būs jāmeklē cits. Un tā līdz galam. Bet kauja pašam ar sevi nekad nav galā.

P.S. RIP Palome Picasso Minotaure (1992 – 2008?).  Atkal globalizācijas un mārketinga sekas. Cik saprotu, tad kompānija L’Oreal bez jebkādiem paskaidrojumiem noņēmuši no ražošanas šo burvīgo un neatkārtojamo aromātu. Manu mīļāko.
Šodien saņēmu paciņu ar vienu mazu minotauriņu iekšā. Cerams, ka kāda gada laikā izdosies piespiest lielo un vareno L’Oreālu apdomāties:)

5 Responses to minotaurs mūžam dzīvs

  1. hm. a ibeja va ta nav?

  2. Man bi tavas problēmas. Es i nemaz nezin, kas tas i :) Būs man Tev ar jānosūta kāda paciņa, lai Tev bēdas mazākas.

  3. Atsūti man vēlreiz, lūdzu (nejauši izdzēsu), savu mājas adresi. Vēl taču kādu mēnesīti tur pabūsi?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>