matraču medības

Cik tad ilgi var gulēt uz grīdas vai arī uz mājas menedžeres aizlienētiem, pusbrukušiem matračiem? Nav lieta, nodomāju un saorganizējos uz mazlietota matrača iegūšanu savā īpašumā. Vispirms viens zvans draugam Maikam iekš Sunshine coast, kurš laipni piedāvājās būt par šoferi un krāvēju vienā personā, tad izlūkbrauciens uz nostāstiem apvīto Matraču Sadales Centru, kurš, starp citu, atrodas netālu no IKEA, tādējādi var apvienot vismaz divas noderīgas lietas vienā braucienā. Izlūkbraucienā bija noskaidrots, ka labākais laiks apmeklējumam ir sestdienas rīts (darba laiks sākot no 12.00 – 16.00) un ka nedz iepriekš aizrunāt kādu konkrētu matraci, nedz arī rezervēt uz vēlāku laiku, neesot iespējams.
Šorīt līst kā pa Jāņiem.  Bēt mēs ar Maiku nebēdājam – sak, ja dzīvo Rainkūverā, tad arī par sīkumiem neuztraucies, bet gan nopērc plēvi ar ko pārklāt matraci, kad būs iekrauts Maika truckā. Pa ceļam sazvanam vēl latviešu meitenes, kurām, starp citu paldies par info un padomu, neliels ieskrējiens IKEA pēc dažām nelielām sadzīviskām lietiņām divu darba dienu algas vērtībā un tad jau matraču valstība klāt. Na haļavu gribētāju netrūkst, tāpēc stāvam rindā. Daži ņem 10 matračus, citi kautrīgi pa vienam. Kad pienāk mūsu kārta, meitenes ir iedegušās ne pa jokam un tiek noskatīti 4 patiešām labas kvalitātes  king un queen size matrači, manī pamostas pieticīgais latvietis – man pietiek ar vienu:)
Kad matrači izvadāti – Maikam tiek rīkotas pateicības pusdienas latviešu gaumē ar kanādiešu alu. Visi priecīgi, visiem labi.
Neturēšu sveci zem pūra –  ja tev nav uz kā gulēt, tad –  matraču paņemšanas vieta ir šeit:
#370 Jacombs Road
Richmond, (Vancouver)  BC

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>