lidojošās picas jeb parasta diena @ vancouver

two-boots-flying-pizza-1

Diena iesākās kā parasti – Leo murcīšanos pa vēl aizmigušo un tiiik-ļooooti-vēl-pustundiņu-pagulēt-gribošo vecāku mugurām, auzu putru, to pašu pelēko un drūmo lietu aiz loga. Autobusā, uz darbu braucot, vēroju kompāniju ar regulāriem braucējiem – kādi 8, visticamāk, kāda psihoneiroloģiskā centra iemītniekiem, kas katru otrdienu, acīmredzot, tiek vesti vai nu uz kādām nodarbībām vai vienkārši pabūt cilvēkos. Apbrīnojama bija viņu pavadoņu cieņpilnā izturēšanās un tolerance no citu busa braucēju puses. Horseshoe bay sagaida ļoti nemīlīgi – ar lietu, spēcīgu vēju, miglu un cilvēkiem, kuri pārvietojas ar īsiem pārskrējieniem no viena aizvēja un jumtiņa līdz citam.  Nu nekādīgi nevarēju iedomāties, ka šodien būs tā diena, kad lidos picas un uz darbu paņemtā grāmatiņa tā arī netiks atvērta (otrdiena taču, ziema taču un piedevām ārā galīgs nelaiks – cilvēku parasti tad tā pamazāk). Jā, jā, nometu picu. Jo steidzos. Tieši mirkli pirms tam padomāju – neskrien, nebūs labi. Taču neklausīju sev un rezultāts uz sejas. Labi, labi, uz sejas nē, bet gan uz grīdas un arī salīdzinoši mazā dzeramnaudā no šī galdiņa. Likumsakarīgi. Kā jebkurā lietā, arī šeit ir ļoti svarīga ir koncentrēšanās. Pazaudēsi – būs kļūdas. Pagaidām man ir bijušas tikai divas: šī te nomestā pica un citu reizi sajaucu divus līdzīgus ēdienus, tikai toreiz nepatrāpījās tik saprotoši klienti… :)
Vēlāk pierunāju vienu klienti pagaršot glāzi rozā vīna, par ko viņa bija pateicīga, jo parasti dzerot balto. Teica paldies par kaut kā jauna ierādīšanu. Vīns garšoja un man prieks, ka viņai  prieks. :)
Ak, jā – tā kā bizness Horseshoe bay paliek aizvien lēnāks un lēnāks, tad sāku skatīties apkārt, meklēt kādu citu vietu, kur strādāt. Rītdien iešu pirmajā izmēģinājuma nedēļā tādā kā fine dining restorāniņā – Mustache cafe.
Every day learn something new* – gan no lidojošām picām, gan no jaunas darba vieta meklējumiem vai līdzbraucējiem autobusā. Atver acis, ausis, klausies, redzi, saproti un mācies. Katru dienu. Arī tajās dienās, kad it kā nekas nenotiek:)

* Katru dienu iemācies kaut ko jaunu. Mana Kanādas drauga Maika bieži lietots teiciens.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>