Latvia vs New Zealand 1:0

Un Latvija uzvar. Nekas jau iepriecinošs. Mēs bijām divi viesmīļi , kuriem tagad marta beigās beidzās vīza. Es un meitene no Jaunzēlandes – Sandra. Tā kā diviem cilvēkiem palīdzēt nokārtot vīzu restorāns nevarēja, viņi izvēlējās sponsorēt (tā sauc, kad kāds palīdz ar vīzas izkārtošanu un uzņemas atbildību par konkrēto cilvēku) Sandru, jo viņa bija nedaudz apmācīta arī supervisor iemaņās. Nu neko, es teicu, ka mēģināšu kārtot pats. Kā man gāja ar vīzas kārtošanu, jūs ziniet, bet nabaga Sandrai jābrauc mājās. Jocīgi iekārtots šai dzīvē – viņa gribēja palikt, bet neizdevās dabūt vīzu, es meklēju darbu Latvijā, par spīti tam vīza man tiek iedota. Vai no tā man jāsecina, ka nav vēl īstais laiks doties mājup? Take as it come :)

11 Responses to Latvia vs New Zealand 1:0

 1. Nabaga Sandra :(

 2. Nu ko… viss dziivee notiek taa kaa tam ir jaanotiek…. bet nu… speele interesanta ;)

 3. es ari meginu atsifret sadas zimes – vai ntiek ka janotiek vai man vel kas jasaprot? laikam galvenais sekot izjutai un nedarit sev pari!

 4. Īsti tikai nesaprotu vienu, kāpēc cilvēki no tik augstu attīstītas valsts, kā Jaunzēlande dodas uz Kanādu. Manuprāt dzīves un algu līmenis ir vienāds, ja ne pat augstāks.

  • te ir ta, ka no Australijas un Jaunzelandes, ka ari Anglijas, iebraukuso stradat gribetaju ir lielaka dala, vinu del ari seit ir loti gruto dabut darbu. Vienigi vini seit brauc, lai apcelotu pasauli un pie reizes nedaudz pastradatu, ne tapec,ka valsts, kura vini dzivo butu mazattistita. Latvietim tas varetu but parsteigums, jo latvietis parasti visur saskata tikai labumu, tads teiciens ka enjoy life, diemzel ir svess. Domaju ari, ka Sandra to neuztver ka tragediju, brauks drosi uz tadu valsti, kur var dabut vizu.

 5. Nu jālasa (jāredz) tās zīmes, mājieni, kaut arī gribas darīt pretējo. Vēl jānogaida. Varbūt tas brīdis būs klāt pavisam drīz. :)
  Es tādās reizēs metu gaisā monētu :)))

 6. Latvietis visumā ir pārāk māņticīgs.

  “Ilzes Svētiņas ideja fotografēt cilvēku auru pietiekami interesanta šķitusi arī Saldus reģiona Nodarbinātības valsts aģentūras pārstāvjiem, – tā šodien informē laikraksts Diena. Ilzes projekts ieguva atbalstu individuālās komercdarbības uzsākšanai, tāpēc jau šomēnes radīts auras foto salons Avilon.

  Ilze lasījusi speciālo literatūru, informāciju meklējusi internetā, tur arī sameklējusi kontaktus ar Šeilu Mūru no ASV, kura izplata nepieciešamo datortehniku, lai varētu noteikt cilvēku auru. „Jābūt laimīgam tieši šeit un tagad, katru mirkli un katru sekundi. Ja sevī radīsi sajūtu, ka esi laimīgs, tad to neviens nespēs ietekmēt pretēji,” iesaka auru noslēpumu pētniece. Viņa tic, ka pie viņas salonā saņemtā informācija cilvēkiem palīdzēs nepakļauties citu ietekmei, negācijām, bet meklēt risinājumus.”

 7. Tev ir normāla gada krīze, tici man. Pagaidi, pēc mēneša pāries!

 8. Es gan ceru ka Aldis ar ģimeni drīz brauks mājās

 9. viss, kas notiek, viss uz labu, Aldi! Saku no pieredzes ;)
  kā piemēru varu pieminēt faktu, ka mums neplānoti jāizvācas no mājas, kas pirmajā brīdī likās briesmīgi, bet tagad – varu tikai nopūsties un teikt – labi ka tā ^.^

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>