kad sagrūst Pļaviņu HES


Kas notiek, ja sagrūst Pļaviņu HES? – Visa Rīga ūdenī! Liekas, tik autors būs par gadu kļūdījies:)

Bet, ja nopietni, tad kāda ir varbūtība, ka kāds trakais ar sprāgstvielām pilnu smago par savu mērķi neizvēlas tieši šo objektu?

7 Responses to kad sagrūst Pļaviņu HES

 1. Tu zin, ja vairāk runās, tad jau arī kāds var atrasties ;)
  Mierinājums, ja mums nav lielākais hess un Rīga nav Taškenta vai citas daudz lielākas pilsētas, kuras aplūstu par 7 un vairāk metriem, vai arī vispār tiktu noslaucītas – kā Taškentas gadījumā.

 2. Ka tu teici par 16.martu un aktivistiem – teroristiem? Nerakstiet, nerunajiet par to, nedodiet ideju, un nekas nenotiks.. :)
  Par laimi Latvijai nav tik lielu ienaidnieku un tik lielu resursu, lai kadam butu motivacija pie sadam aktivitatem kerties, tiesa, trako ari mums nav maz. Labi ka spragstvielas bargu naudu maksa..

 3. Laba ideja, medijiem bus par ko rakstīt ..

 4. Par Daugavas Hesiem ģeologi oficiāli saka: nav jautājums “vai?”, ir jautājums “kad?”. Raksta autori gan ir kļūdījušies ūdens izplatīšanās ātrumā. Aizsprostam sagrūstot ūdens skries ar ātrumu 25m/s, nevis 25km/h.
  Šis pavasaris jau arī būs pietiekami interesants, jo kusīs strauji un applūdīs milzu teritorijas. Šajā we sola + 10 līdz 12 grādiem. Zeme ir sasalusi, viss ūdens tecēs uz strautiem un upēm. Jāgatavojas pavasara laivojumiem.

 5. aldis hofmanis

  :) Rolf, tāpēc jau es saku , ka autors kļūdījies:) un ne tikai par straumes ātrumu. Cerams, ka līdz Rendai un Abavai netiks:)

 6. Nerakstiet un neviens par to nedomās? ;) Nesmīdiniet tautu :D Nevajag mērīt visus pēc sava IQ līmeņa :)
  Tie, kas daudz vai maz domā ar galvu, arī bez šāda veida rakstiem līdz tādai idejai nonāks. :)
  Es, piemēram, esmu domājis gan par šādu scenāriju (vēl ilgi pirms šī raksta izlasīšanas un kā reiz no teroristiskā viedokļa), gan arī esmu apsvēris domu – pēc cik ilga laika sprīža jāveic kārtējā HES spridzināšana, lai līdz Rīgai nonāktu “nebremzēts”, “kopējs” visu triju HES ūdens vilnis, gan…
  Īsāk sakot – pie kājas, ko es biju domājis un plānojis. Galvenais ir tas, ka es neesmu ģēnijs. Manas zināšanas attiecīgajās jomās ir minimālas – bet pat es esmu aizdomājies līdz augstāk minētajiem faktiem un pat tālāk – esmu apsvēris arī citus variantus..
  Tā kā Andrejs un buutne baig zolīdi parādīja savu primitīvo IQ līmeni :) Tas ir arī viss ko gribēju pateikt :D

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>