kā Aldis pie brīvpusdienām Kanādā tika.

Pirmais grieķu restorāna paycheck arī nes līdzi pārsteigumu – tikai šoreiz ir samaksāts par 6 stundām vairāk kā vajadzētu. Mājās vēlreiz pārbaudu un salīdzinu ar saviem aprēķiniem, tik tiešām – lādzīgais grieķis ir kļūdījies. Nākamajā dienā speros klāt Mr. Gus (tā sauc grieķu restorāna saimnieku un menedžeri vienā personā) un stāstu, ka paychekā ir kļūda. Nevar būt! – Mr. Gussatraucas un abi dodamies uz biroju pārbaudīt. Kad apskaidroju, ka kļūda ir man par labu grieķis atplaukst kā maija saulīte, bet cipari tik un tā tiek pārbaudīti un pēc tam vienojamies, ka pārmaksātās 6 stundas tiks atvilktas no nākamā paycheka. Viss. Darīts.
Ap pusdienas laiku Mr. Gus pienāk pie manis un saka – kad es vēlos ēst, man vairs nav jāpasūta ēdiens caur restorāna datorsistēmu, vienkārši lai ejot uz virtuvi un prasot ko gribu. Free of charge. always. Un ziņa tiek nodota tālāk galvenajam pavāram, Mr. Gus brālim. Godīgums atmaksājas.

3 Responses to kā Aldis pie brīvpusdienām Kanādā tika.

  1. Nu vai nav jauki? ;) Prieks par Tevi, godiigums tieshaam atmaksaajaas un, ja veel tik aatri un forshi, tad vispaar ideaali ;)
    Ivonna

  2. Forši.
    A kāpēc links iekš "nes līdzi pārsteigumu"?

  3. aldis hofmanis

    tāpēc ka pirmie divi paycheki no ieprieksejam vietām bija ar pārsteigumu un tas ir aprakstits linkā. cheers

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>