jautājumi un atbildes

Šodien Dienā Anda Rožkalne izsaka viedokli, ka var izrādīties patiess joks par katram politiskam spēkam piederošiem medijiem. Ja tas tiešām tā ir, tad, liekas, ka brīvā žurnālistika ir pārcēlusies citur. Internetā, sarunās vai ilūzijās. Padomājiet paši – kad Jūs pēdējo reizi redzējāt lielākajos medijos ziņu par to, ka tagadējais premjers ir kaut ko izdarījis? Vai tiešām Dombrovskis dara tieši neko, ja jau tāds informācijas vakuums? Bet varbūt tā ir mediju saimnieku, citu politisko spēku priekšvēlēšanu kampaņas sastāvdaļa?
Labi, lai kā nu būtu ar tiem pirktajiem un (ne)atkarīgajiem medijiem, tomēr ir viens medijs, kuru ir diezgan grūti apklusināt. Internets. Gan Delfi, gan vairākas sabiedriskas un nevalstiskās organizācijas ir izveidojušas resursus internetā, ar kuru palīdzību vēlētāji var atsijāt graudus no pelavām, iepazīstoties gan ar politisko analīzi, esošo deputātu varoņdarbiem, gan topošo kandidātu solījumiem, vai arī tieši un nepastarpināti uzdot jautājumus topošajiem tautas priekšstāvjiem. Izmantojiet šo iespēju – arī es priecāšos publiski atbildēt uz jūsu uzdotajiem jautājumiem.

2 Responses to jautājumi un atbildes

  1. Kapec Tu, Aldi, esi ielidis politika, vai gribi sabojat savu reputaciju pilniba??? Ko Tu doma cilveki ar taviem uzskatiem ir vajadzigi, lai vestu Latviju pie prata? Domaju, ka tas ir pilnigas blenas un vieglas naudas tikosana, tur ir citi apgriezieni vajadzigi, nu vismaz diplomatiski cilveki, ne tadi ka Tu, kas spej sakasketies ar katru pretimnaceju.

  2. Nevienam latvietim nevajag iet politikā. Vajag sēdēt savā virtuvē un gudri kritizēt tos , kuri tur pie varas esot nepareizi rīkojas. Kuri izsaimnieko Latvijas bagātības un mūsu nodokļu naudu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>