jauna dzīve aiz stūra

Šodien ir mana pēdējā darbadiena manā visas vasaras mājvietā – restorānā Nekādu problēmu (loģiski – vasara cauri :)). Mazliet skumīgi un mazliet priecīgi. Skumīgi, tāpēc, ka bija jau pierasts gan pie foršā kolektīva. Priecīgi, jo katras beigas nozīmē jaunu sākumu. Vai šis jaunais būs saistīts ar mūziku, menedžmentu, viesmīlību? Varbūt politiku? Nezinu. Taču, lai vai kur es nokļūšu un ko darīšu, turpināšu būt es pats un turpināšu degt, krist un stāvēt par lietu, ko daru.
Katrā ziņā esmu ļoti, ļoti pateicīgs restorāna saimniekam Uģim par piedāvāto iespēju un nenovērtējamo pieredzi restorāna menedžmentā – kā nekā ar 600 sēdvietām šis ir lielākais restorāns Rīgā. Uzkrātā pieredze lieliski noderēs, kad atvēršu savu restorānu vai krodziņu, vienalga vai tas būs Rīgā vai manā īpašumā Rendā blakus Abavai :)
Tātad – darba piedāvājumi ir welkomēti. Mans CV joprojām ir apskatāms šeit un esmu atvērts visāda veida piedāvājumiem. :)
PS Rītdien ir 2. oktobris un Jūs noteikti paši ziniek, kas ir jādara. Vienīgais, atgādināšu, ka dienas stiprākais cipars ir 11 (1+1 veido to pašu 2) un, protams, arī 2. Jūs esat gudri un negribēsiet takš vēl 4 gadus tos pašus vēžus? ;)

One Response to jauna dzīve aiz stūra

  1. hmm, es te aizdomaajos, kaadeelj gan Riigaa neviens nepiekopj ziemas terashu tradiiciju, ar apsildes piloniem, ar pledinjiem un karstiem drinkiem un karstaam zupaam?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>