jaunā dzērienkarte

Picture 8

Pēdējās 2 nedēļas biju aizņemts. Jau kaut kad vasarā biju norādījis šefam, ka dzērienu cenās ir ieviesies zināms bardaciņš, kā arī no kokteiļiem un martini neko nevar saprast, bet, kā zināms, lieliem vīriem lielas domas – tikai septembra beigās man tika lūgts uztaisīt jaunu dzērienu karti. Kārtējo reizi nopriecājos, ka man ir apple, ka man ir legāli iegādāts iWork, nu tad ar Pages (zinu, zinu – īstie assi ar šito neko nemaketē, bet man vajadzēja ātri un vienkārši) palīdzību tad arī viss tapa darināts. Kad dizains bija gatavs, tad cenu saskaņošana pa treji lāgi, bet tik un tā pēc visu dzērienkaršu izdrukāšanas  neizpaliek izsaucieni – pag’ – šitās cenas takš ir galīgi garām! Jāpārtaisa un jāpārdrukā! :) Vēl bija vilšanās vietējā lielākajā ofisa preču un visādu drukas un kopēšanas pakalpojumu sniedzējā STAPLES, viņi, lūk darot tikai to, bet ne to, man vajag, papīrs ir tikai vietējais amerikāņu A4 ( saukts – letter), bet man vajag vietējo A3 un vēl daži sīkumi. Tad nu brītiņu pasēdēju, padomāju un tīri latviskā stilā atrisināju visas nevarēšanas, ietaupīju bosam kādus 500 zaļos (viņš parasti pasūtīja un drukāja kaut kādā drukas birojā) un šodien jau redzēju pirmos mana darba augļus – nopārdevu tādus dzērienus, ko visā iepriekšējā strādāšanas laikā nebiju pārdevis.
Jāatzīst, ka arī mana  apzinīgā strādāšana un godprātīgā attieksme ir nesusi augļus – laikā, kad visur tiek noīsināts viesmīļu un bārmeņu  skaits (arī pie mums), esmu atstāts 5 palicējos un, turklāt, lai arī strādāju par viesmīli, man ir saglabāta bārmeņa alga (parasti bārmeņiem maksā vairāk kā viesmīļiem, kam parasti maksā minimālo). Saldais ēdiens parasti ir tajās dienās, kad esmu norīkots par restorāna menedžeri, bet par viesmīli strādā mana draudzene – Bestija. Bet es jau neesmu atriebīgs.

2 Responses to jaunā dzērienkarte

  1. Vai prāta vētras hofmanis?

  2. Hmm, tāda pašvaka alus izvēle. …un 2,60 Ls par pinti. Njā, Īrijā arī padārgi bija, ap 2,80 Ls.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>