izrādās arī Latvija var!

Par šo ierakstu esmu gandarīts, jo ir izdevusies atgriezeniskā saite un arī es esmu uzzinājis ko jaunu un labu par savu zemi, tās ierēdņiem. Tātad, velns nav tik melns kā Hofmanis mālē – esot izsludināts konkurss par vilcienu iepirkumu, kur ES kaut kāds tur fonds segšot gandrīz 70% no visām izmaksām. Tad konkurss ir atcelts un izsludināts no jauna, iespējams, lai pašmāju RVR arī varētu piedalīties. Jāatzīst, ka par šo gan man ir vislielākais prieks. Ja pa tiešām konkursa noteikumu izmaiņu rezultātā pieteiksies un uzvarēs RVR, esmu gatavs balsot par Dombrovski nākamajās vēlēšanās, jo tas būs vismaz viens reāls darbs Latvijas ekonomikas saglābšanai.

3 Responses to izrādās arī Latvija var!

 1. Tajā pašā laikā Iaguņiem ES korhēzijas fonds vilcieniem sedza 85%. Mums paliek pašiem maksāt 30%, kamēr igauņiem tikai 15. Uz pusi mazzāk.
  Un ne jau pie mums viņi tos vilcienus pasūtīja.

  • aldis hofmanis

   nu labi, labi. Uz tā rēķina, ka varēja būt 100% jāmaksā, ir labi. Un , ja vēl būves RVR, tad vispār – Eiropas nauda plūdīs šurpu:)

   • diespas ja RVR ļaus būvēt.

    es jau neko, bet nevar salīdzināt vilcienus airopā un bijušajā socblokā. airopas vilciens ir domāts cilvēku pārvadāšanai, tam ir normāla amortizācija un skaņas izolācija. RVR būvē vilcienus laikam uz kravas šasijas platformas, tie ir smagi, amortizācija nulle un skaņas izolācija mazliet labāka par papīru.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>