it works


Pozitīvā domāšana strādā. Pirms kāda laika ik pa brīdim pukojos, slavēju, rādīju piemērus un atkal kritizēju, tad apdomājos un uzrakstīju vienu garu un vienu īsu ieteikumu sarakstu kā uzlabot Rīgas Satiksmes sniegto servisu. Ieteikumus atbalstīja, komentēja un ieteica vēl čupu ar ieteikumiem lērums ar lasītājiem. Pēc tam mani pat izsauca uz Rīgas Domi, tā teikt, uz paklāja. Šodienas ziņa par RS nakts reisiem, bagāžas maksas atcelšanu un masu pasākumu apkalpošanu ir tikai loģisks iznākums laba Rīgas pilsētas menedžmenta darbam, ar to arī Nils Ušakovs būs savācis ļooooti, ļoooti daudz bonusiņus no rīdziniekiem, vēl tik tos velosipēdu turētājus  un ceturtdienas – RD un RS  ierēdņiem neauto dienas un nākamajās pašvaldību vēlēšanās būs par ko balsot.
Arī man šis gadījums būs lieliska mācība – būt konstruktīvam kritikā, mēģināt ne tikai kritizēt, bet, nosaucot nepilnības, piedāvāt to risinājumu. Šādi mēs tiksim uz priekšu un augšu daudz ātrāk. Bet tagad paceļu glāzi par mazo uzvaru un domāju par nākamajām. Priekā!

7 Responses to it works

 1. šodien lasot ziņas, taisni nodomāju Hofmans pie vainas :)

 2. Liels, liels prieks!
  Viņi gan varētu pacensties šo jaunumu un maršrutu sarakstu ievietot arī mājas lapā.

 3. aldis hofmanis

  mājaslapa ir atseviškas tēmas vērta. :)

 4. Vispār domāju, klau, Aldi. Kādēļ neņem sev atsevišķu hostingu ar domēnu, ja jau tik saturīgi raksti? :) Bet vispār pievienojos pārējiem. Tiešām prieks, ka kāds tiek gan pamanīts, gan uzklausīts blogotāju aprindās no krietni augstākstāvošajiem ;)

 5. Labie darbi atmaksājas. Lai arī ar nakts autobusiem nebraukšu, Aldi, izvēlies domēna vārdu, apmaksāšu tā īri uz vienu gadu un nodrošināšu hostingu. Pēdējo droši vien kamēr rakstīsi.

 6. Forši! Tā turēt!

 7. ja vēl Ušakovam būtu cita politiskā un nacionālā pārliecība, tad vispār būtu ideāls mērs. vispār citiem lv politiķiem vajadzētu pamācīties, kā vajag komunicēt ar vēlētājiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>