ir sācies

Nu izskatās, ka viss ir sācies. 2 mēnešu sprints jeb maratons, kā nu kurš  to uztvers. Pirmās dunkas un pirmie uzmetieni, dubļu cīņas un spērieni zem jostasvietas. Skaidrs, ka būs jāaizņemas ziloņa āda,  jo  mēs nepiedalīsimies bērnudārza līmeņa muļķis-pats-muļķis spēlītēs. Mēs necīnīsimies par/ar vienotību, saskaņu vai labo Latviju. Ir tik ļoti viegli spekulēt ar cilvēku bailēm, atrodot ārējā vai iekšējā ienaidnieka tēlu, ir taču tik eleganti savākt balsis ar populistiskiem solījumiem un meliem, ir nenormāli forši pēdējos gadus darīt neko, kā krievi teiktu “невисовиватся”, lai tik noturētos vajadzīgo reitingu, silto krēslu un saimniekam  nepieciešamās ietekmes līmenī. Mēs ticam, ka Latvijā vēl ir palikuši cilvēki, kurus nevar nopirkt ar banāniem, iebiedēšanu vai polittehnologu idejām un kuri domās līdzi, pirms oktobrī izdarīs izvēli.
Es jau kādu laiku mocījos ar domu par nākamajām vēlēšanām – es nesapratu, par ko balsot. Visus gadus, kopš man tika dota iespēja laiku pa laikam izteikt savu attieksmi pret vai par politiskajiem procesiem valstī, es esmu bijis ļoti apzinīgs vēlētājs. Jāatzīst, ka politiskās simpātijas gan man ir bijušas dažādas – tad pragmatiskas, tad izteikti nacionālas, tad ticība jaunajiem spēkiem.. Bet pēc kāda laika vienmēr bija sajūta, ka tomēr aizšauts pienā. Tad vienā brīdī es sapratu – ir pienācis tas laiks, kad man nav jāizvēlas no piedāvātajām aizvakardienas apkaltušajām smalkmaizītēm, man jārada piedāvājums pašam. Un tu vari piedalīties, palīdzēt: pedejapartija.lv .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>