igauņi izvēlas Latvijas preci

Vakar, meklējot informāciju par dažādu pilsētu transportiem, uzdūros ziņai, kas mani iepriecināja. Un, proti,  Tallinas Tramvaju un Trolejbusu operātors, sākot ar 1. maiju igauņu tramvajus darbinās ar Latvijas elektrību. Tiesa gan, mani uzmanīgu darīja tas otrs datums – 31. jūlijs, bet es igauņu valodu nesaprotu un googles tante arī izskatās ne visai zinoša. Katrā ziņā man prieks par par igauņiem, kuri izvēlas Latvijas preci (protams,  tā nosacīti ir Latvijas, jo, kā zināms, tad Latvija daļu elektrības iepērk no Krievijas un tās pašas Igaunijas). Šajā sakarā man liekas jocīgi kaut kad lasītie dažu Latvijas kompāniju paziņojumi, ka tās iepirks elektrību no Igauņu Latvenergo - kaut gan var saprast, šeit tas monstrs Latvenergo ir monopolists un var izdarīties ar klientiem kā vien grib, bet Tallinā noteikti ir jāiegūst kāda tirgus daļa, tāpēc serviss, iespējams, ir pretīmnākošāks. Tikai nesaprotu, kāpēc Latvenergo kautrējas no šī darījuma, jo viņu mājas lapā neatradu informāciju par to. Vai tas ir kas slēpjams?? :)

One Response to igauņi izvēlas Latvijas preci

  1. bet bet igauņiem ir tie super-vēja-ģeneratori, kas ielikti jūrā, un negāžas un vispār pat elektrību ražo. dīvaini tie igauņi. moš tieši tik lēni, lai paši vēl nebūtu uzzinajuši par to :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>