gribu mājās

Esmu saņēmis atļauju palikt Kanādā arī uz otru gadu. Kaut kā nekāda prieka. Velk uz mājām un gribas Eiropu. Gan cilvēku attiecībās, gan arhitektūrā, gan .. nu visur.  Nav miera. :)
Tādēļ intensīvi meklēju iespēju strādāt Latvijā (ne obligāti Rīgā, tā varētu būt arī Liepāja, Kuldīga, Ventspils, Kandava vai citur – viss atkarīgs no piedāvājuma) vai nu savā sfērā – kultūras menedžments, viesmīlība vai menedžments vispār, dažādās sfērās, varu arī RS palīdzēt ar padomiem, bet varu arī braukt ar autobusu (tad tik laikam būs speciālās tiesības jānoliek) vai strādāt fizisku darbu, ja vien par to var izdzīvot :) . Visu jauno mācos ātri un galva ir pareizajā vietā:)
Sīkāk – sarakstē, arī CV tad nosūtīšu. Jau iepriekš pateicos, ja kādam ir ko piedāvāt.  Kontakti ir slejā labajā malā.

5 Responses to gribu mājās

  1. Nu ja tu tiksi par autobusa šoferi, tad būsi pac kulturālākais un viesmīlīgākais. Varbūt vērts tēmēt uz gada šofera posteni. :) Labi, jokus pie malas – vēlreiz veiksmes!

  2. Pirmais solis ir sajust, saprast, apzināties un skaļi nodefinēt. Pēc tam jau ķēdīte pati dabiski novedīs līdz vēlamajam! Veiksmi!!

  3. Saki lūdzu, kuru procesu (vai kā nu to sauc) izmantoji – vienkārši pagarināji to temporary work visa, par cik ir tev regulārs darbs, vai vajadzēja to LMO novērtējumu, darba devēja piedāvājumu/līguma pagarinājumu?

    • aldis hofmanis

      Atradu darba devēju, kurš iedeva vēstuli, ka ņems mani darbā uz nākamo gadu. Tad aizpildīju visus papīrus vēstniecībai un aizsūtiju. Viss process aizņēma mazliet vairāk kā 2 nedēļas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>