esmu saskaitīts

Aigars Štokenbergs (jeb varbūt tas bija Pabriks?) ar pārākuma apziņu un ironisku smaidu sejā vienam no Pēdējās partijas dibinātājiem pārmeta, ka partijas manifestā ierakstītais punkts par platjoslas interneta pieejamību visā Latvijā, neesot nepieciešamība, bet nu jau esot “viena no pamattiesībām”. Tieši tajā brīdī sapratu, ka šie muldētāji un demagogi, kuri šobrīd ir pie varas, ir tik ļoti nekompetenti, tik ļoti savtīgi un par valsts interesēm nedomā nemaz, tik ļoti turas pie savām siltajām iesēdētajām vietiņām.. Tieši tajā brīdi tika pieņemts lēmums. Es sapratu, ka nedrīkstu vairs stāvēt malā un, kā jau iepriekš esmu rakstījis – katram ir jāsāk ar sevi un pirmo soli.  Un neilgi pēc tam mani saskaitīja. Pirmo reizi mūžā es esmu partijā, pionieri taču neskaitās, vai ne?

8 Responses to esmu saskaitīts

 1. Kādā partijā tad tevi īsti ir pieskaitījuši? Tā arī nesapratu.

 2. Nu, Aldiiti, malacis!!!!
  Tad nu es lieku lielas ceriibas uz Tevi! Tikai patieshaam, padalies, kuraa vietaa tad esi pieskaitiits~!

 3. Ekstrēmists:))) Turies;)

 4. Viena balss Jums jau ir :)

 5. Domāju, ka tā tomēr ir muļķība un būs kļūda.

 6. Katra partija tiek dibināta ar vienu mērķi – vara. PēdPartija ir Sociālistiska partija (par ko liecina Traktāts, kurā pietrūkst vēl dažu labu citātu, bet pārējais ir kreiss un dažbrīd dīvains), kas nevardarbīgā veidā aicina uz nevardarbīgu revolūciju. Citāts: “Jebkura revolūcija aizrauj un sajūsmina, šausmas sākas pēc tam.” Hemingvejs. Ir jau Lietuvas pieredze ar Šovmeņu partiju, kas iekļuva Seimā, bet neko vairāk par ekscentriskiem izlēcieniem nepanāca. Esmu skeptisks, man pašam ir bēdīga partijas pieredze, kad entuziasma pilns cerēju, ka var kautko mainīt. Mani maldi ilga 2 mēnešus.
  Uzskatu, ka arī viens ir karotājs, kur nu vēl draugu kopa, bet vara un partija – tas nav ceļš.
  Tāds, vot, bēdīgs koments :(.

 7. Pingback: mans otrais solis « hofmaņa pasakas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>