dzimšandienas vīns

genaGribējās tā skaisti. Domāju, ka dzimšandienā varu atļauties nopirkt garšīgu vīnu un kādu persiku vai meloni, atsēsties nesen Salvation army Thrift store iegādātajā atpūtas krēslā (25$) un padomāt par pirmajiem 35. Restorānā biju noskatījis un nodegustējis vienu vietējo BC vīnu – Sandhill Gamay Noir, pēc garšas līdzīgs Lindemans Shiraz, tikai nav tik smags. Nu lūk, speciāli izmetu līkumu līdz centra liquer store, kur nolemju ietaupīt 7$ un samaksājot tikai 18,50$ nopirkt citas BC vīndarītavas gamay noir vīnu (nevar taču vīnu pirkt par krēsla cenu :) ).  Tad nu lūk, sagriežu persikus, atkorķēju vīnu, ieleju glāzē un pēc krāsas jau jūtu, ka nevajadzēja skopoties. Fonā skan kaut kas no cafe del mar, pagaršoju vīnu un  – tik tiešām, ne smakas no sarkanajām ogām, pipariņa un dūmiem… Tā vietā tāds pašvaks beaujoulais.

Un tad top apņemšanās nākamajiem 35-iem:
1. Pirkt tikai to vīnu, kuru vēlos, nevis to, kurš lētāks. Neesmu vairs vecuma grupā 18 – 35. :)
2. Nākamajos 35-os  realizēt ideju par homeopātisko un nekonvencionālo bērnu dziednīcu. ( Tā būtu vieta, kur bērni un varbūt arī pieaugušie, tiek ārstēti neizmantojot milzīgu daudzumu ķīmijas, lasi -zāļu, bet gan gudri un apdomīgi, izzinot katra indivīda organisma sistēmas, tiktu piemeklēti dabīgi un pēc iespējas mazāk kaitīgi medikamenti) Domubiedri – welcomēti.
3. Nākamjos 5-os gados realizēt ideju par fotostāstu / portretu izstādi par latviešiem Ziemeļ- un Dienvidamerikā.  (meklēju atbalstītājus un/ vai fondus).
4.  Neskatoties ne uz ko, kaut kad atgriezties Latvijā (cerams, pēc iespējas ātrāk) un nākamajos 10 gados savā Rendas īpašumā Abavas krastā atvērt viesu namu / restorānu.

5.  Nākamo dažu gadu laikā atteikties no mobilā telefona lietošanas.
6. Un, galu galā, būt vislabākajam tēvam savam dēlam.

Laikam jau kādreiz ir jāpārkāpj kādai līnijai, lai pieņemtu lēmumus. к сожелению день рождения только раз в году…

6 Responses to dzimšandienas vīns

 1. Iespaidīgi! Kā man patīk dzimšanas dienas apņemšanās!
  Par trešo punktu – tas taču tagad attiecas arī uz mani, vai ne?

 2. aldis hofmanis

  :) vismaz tagad bus iemesls satikties kaut kur meksikas pludmales:)

 3. Es teiktu, ka ļoooooti labs dzimšanas dienas rakstiņš!!! Atliek novēlēt – lai izdodās VISS 100%.

  Es noteikti piebiedrojos 2.punktam, drīz šeit iepazīšu antroposofisko medicīnu, tā kā varēsi vēl ar to papildināt dziednīcu bērniem.

 4. Kāpēc atteikties no mobilā lietošanas?

 5. Sumināts dzimšanas dienā!
  Lai veicas piepildīt to, kas iedomāts. :)

 6. Kas attiecās uz punktu Nr.2 , iesaku iemest aci lapā http://www.ziedu-energija.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>