daži skaitļi un cūku gripa

18 000 000 000 $ – H1N1 vakcīnas kopējā tirgus vērtība, ja pasauli pārņem liela šī vīrusa pandēmija.
4 000 000 000 $ – GlaxoSmithKline papildus ieņēmumi no H1N1 vakcīnas papildus pasūtījumiem.
100 000 000 $ – kompānijas 3M pēdējā ceturkšņa ieņēmumi no sejas masku pārdošanas.

Dažu farmācijas kompāniju – GlaxoSmithKline, BioCryst Pharmaceuticals, Novartis, Sanofi Aventis akciju tirdzniecības dati biržā par 2009. gadu:

Savukārt, lielākās Amerikas veselības apdrošināšanas kompānijas biržas dati izskatās ne visai priecīgi. Katrā ziņā šīs kompānijas akciju turētāji ir ne tik ļoti priecīgi kā  farmāciju kompāniju owneri. :)
Picture 17
Bezkaislīgi cipari. Un nākamo reizi, kad roka pastiepsies pēc kārtējās pretsāpju vai kādas-citas-noderīgas-un-dzīvībai-patiešām-nepieciešamas tabletītes, tad padomājiet. Vai tev patiešām to vajag. Varbūt tomēr liepu ziedu tēju ar medu vai nomierinoši-uzmundrinoša  piparmētru vanna?:)

Avots: The Globe and Mail

10 Responses to daži skaitļi un cūku gripa

 1. Bet varbūt pēc gada braukt (ja pieņems attiecīgu likumprojektu) uz Kaliforniju un uzpīpēt pašaudzētu marihuānu.

 2. exactly my point.

 3. es par to pašu.
  šitā ažiotāža ap to cūku gripu… šķirojiet taču info.

 4. Lūdzu, šķirojiet gan! Iesaku noklausīties O.Skudras lekciju ciklu “Propoganda”. Ārējs, neredzams ienaidnieks ir stūrakmens manipulēšanai ar sabiedrību.

 5. Melnais Balzāms ar upeņu sulu un nedaudz speciālās “zālītes” !

 6. bet pashi tachu izveeleejaamies dziivot kapitaalismaa, briivaa tirgus ekonomikaa, kur cenas un pieprasijumu nediktee partijas komiteja. buut par iipashnieku nav nevienam aizliegts. GSK ir publiska akciju sabiedriiba, peerc akcijas (nopirkt akcijas tieshaam nav gruuti un nav daargi!), esi owneris, pelni.

  gribaas jau domaat, ka viss ir propoganda un konspiraacija, bet man tepat apkaart koleegji dienvidu shtatos tieshaam slimo ar to sasodiito cuuku gripu…

  a tabletes, pirms vinjas noriit, jaashkjiro neatkariigi vai no taa, vai kaads uz to nopelniis vai nee. zaales nav paartika…

 7. Bet varbūt šīm kompānijām ir izdevīgi cūku gripu un citas epidēmijas RADĪT?

 8. Piekriitu “kumpim”

 9. Krievu dokumentālisti labi pastrādājuši par šo tēmu:

  http://www.needforvid.com/documentary/gripp_epidemiya_sluhov.php

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>