bye, bye Bay Moorings

Jaunais gads nāk ar atklāsmi, ka Vecgada vakars taču bija pēdēja darba diena grieķu ģimenes restorānā Bay Moorings. Lai arī jau iepriekš to zināju, lai arī iepriekš jau biju meklējis citus darbus, vienalga bija nedaudz skumīgi. Man patika tā ģimenes atmosfēra, vecais lādzīgais grieķis (kura lēmumi bija ļoti atkarīgi no garstāvokļa un izdzertā ouzo daudzuma :) ). Arī iemācīja viņš man daudz ko – paldies viņam par visu.
Tātad, no šodienas esmu pizza-men.  Izskatās, ka esmu pieņemts darbā par viesmīli Rocky Mountain Flatbread Pizza restaurant. Pagaidām uz pārbaudes laiku, bet tomēr. Atšķirībā no citām vietām arī iedeva darba grafiku jau 2 nedēļas uz priekšu. Restorāns ir jauks, uz ģimeni un zaļo domāšanu orientēts uzņēmums (franšīze) ar ļoti spēcīgu sociālu ievirzi. Tad jau redzēs kā būs, vismaz nebūs  jāsēž mājās kādu laiku un, cerams, arī kāda naudiņa ienāks:)

4 Responses to bye, bye Bay Moorings

  1. Veiksmi jaunajā darbā! :)

  2. Hip, hip, urrā! Mainām darbus reizē. Tas laikam ir tāds periods jaunajā dzīvē.
    Pastāvēs kas pārmainīsies, tā taču zināja sacīt Aspazija?

  3. Juhuu! Apsveicu, katras beigas ir kaut kaa saakums un es, lai arii zaudeejusi jauniibas maksimaalismu, tomeer domaaju, ka viss dziivee iet tikai uz augshu vien!
    Lai Tev veicaas jaunajaa darbinjaa!

  4. Eva manuprāt bija Pastāvēs, kas pārvērtīsie un tas bija viņas mīļotais – Rainis, kas teica šos vārdus :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>