bļaģ, atkal Bogdanova…

Kas par inteliģenci! Kas par kompetenci! nevaru vien beigt sajūsmināties! Šleseru par premjeru!

7 Responses to bļaģ, atkal Bogdanova…

 1. Trukst vardu.. kaut gan aptuveni tada nojausma jau bija, bet tomer, paradot tik uzskatami shi salda parisha tandemu un runas, vienkarshi viss sagriezhas ieksha.. Liimenis..

 2. kā bijām bļ.. un hu. jūgā tā arī paliksmi matjtvoju līdz sirmiem pautiem.

 3. Skaisti… Un, ja šādi cilvēki vada valsti… Krīze pat skaitās tīri pieņemama.

 4. Nē, nepaliksim, tāpēc piedalīsimies un paturot prātā šo, domāsim, par ko balsot nākamajās vēlēšanās!

 5. Ušakova patiesā seja :)

 6. Ok……vārds bļ… šad tad mums visiem pasprūk, pat viss pieklājīgākajiem, bet ja valdībā sāk runāt mātes valodā un ne tajos piedienīgākajos vārdos, tad jāsāk domāt vai nevajadzētu šajā sakrā pieņemt kādu skarbu likumprojektu. Teiksim pus mēnešalgas sods tam kurš izmanto necenzētu valodu, tas būtu diezgan labs sods.
  Manuprāt Ušakova kungam arī izmantojot pieklājīgu leksikoloģiju ir diezgan vienalga par daļu no cilvēkiem, vismaz latviešu interesēm, piedodiet viņa fani, bet tā nu tas ir. Bet diemžēl latvisko rīdzinieku pasivitātes rezultātā pie varas ir šāds cilvēks.

 7. Un vēl vērts pieminēt, ka Šlesers sevi ir raksturojis kā ticīgu cilvēku ar augstu morāli. Vismaz man zināmie kristieši cenšas nelamāties jo uzskata, ka lamāšanās ir mazie sliktie dēmoniņi. Nēsmu ļoti reliģiozs, bet šķiet ka dēmoniņi viņam patīk un tie pamudina uz auglīgiem darbiem.

  P.S.

  Reti, kad komentēju rakstus un kur nu vēl politiskos, bet šitas atgadījums man tā uzkrita uz nerviem, ka nevarēju valdit savu emociju.

  Paldies Šlesera un Ušakova kungam, ka pierāda politiķu trulumu un to, ka vara slēpjās vienkāršajos cilvēkos, ceru ka mūsu tauta beidzot atkal saņemsies un ticēs viens otram

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>