bezmaksas īre

Man palielam neko nevajag. Jo visu var dabūt par brīvu (nu gandrīz visu). Kā? Nopērc, lieto tad, kad tev vajag un 15 vai 30 dienu laikā nes atpakaļ. Vienkārši. Because we want free faster*. Vajag ieskannēt filmiņu? Vai Jūs , ser, vēlētos samaksāt ~30$ dolārus vai vēlaties to izdarīt pats un par brīvu? Protams, es vēlos par brīvu! Nu tad nopērciet lūdzu šo lielisko Epson V500 Photo skaneri, varat lietot 15 dienas un, ja vairs viņu nevēlaties – nesiet atpakaļ.
Nopērc mobilo telefonu, pēc 5 dienu lietošanas saproti , ka tev viņš riebjas – nes atpakaļ. Atdot atpakaļ var jebko. Drēbes (bet – jabūt birkām klāt), pārtiku (jābūt oriģinālajā iepakojumā), tehniku, zāles – visu. To es saucu par patērētāju aizsardzību. Jo bikses patiešām novērtēt var tikai mājās, telefona lietošanas ērtumu un praktiskumu – tikai lietojot, tāpat būs ar TV un citu aparatūru. Hmmm… laikam ar auto šitā štelle neies cauri. :)
Šodien, kad nesu atpakaļ nodot to skanneri hosteļa menedžeris man nopakaļ smejoties sauca: you cunning fox, you’re cheating!, kam kā parasti sekoja labas dienas novēlējumi.
* viena veikalu ķēdes (līdzīgs Drogas) reklāmas sauklis.

2 Responses to bezmaksas īre

  1. Es nekad neesmu sapratis par to pārtiku – kā tas ir, kad es nesu atpakaļ uz veikalu nedaudz iekoštu vai ieēstu…

  2. aldis hofmanis

    nē pārtiku var nest tikai iepakojumā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>