beidzot pieslēdzies

foto: http://www.themaclawyer.com/articles/technology/

foto: http://www.themaclawyer.com

Jāatzīst, ka ļoti sen, varbūt nekad, tik ļoti nebiju gaidījis brīvdienu. Lai arī man patīk mans darbs, tomēr laikam šonedēļ sanāca biku par daudz stundu un slodze biku par lielu, jo sestdien un svētdien uz maiņas beigām paliku nedaudz īgnāks un krietni biežāk skatījos pulkstenī. Tādēļ šodienu izbaudīju pamatīgi – ar savu labu paziņu, foršās viesnīciņas menedžeri agri no rīta uzspēlējām to vieglo golfu (pitch & put), kurš šeit ir neticami lēts – tikai 12 $ par 18 bedrīšu tūri. Pēc tam mēģināju palaist internetu mājās, nedaudz uzprišināju savu Kanādas CV, lai pamazām jau sāktu meklēt darbiņu tuvāk centram  un tad pievakarē atbrauca viens šeit Vankūverā iepazīts paziņa, ar kuru kopā pavakariņojām steiku latviešu gaumē ar sautētiem dārzeņiem.

Pašā vēlā vakarā arī man beidzot ir izdevies uzstādīt to internetu. Patiesību sakot, tieši šī interneta dēļ šodienu gaidīju ar nelielām bažām, jo, kad internetā pasūtīju šo pakalpojumu no kompānijas TELUS (līdzīgi kā Rīgā, arī šeit ir divi lieli interneta, sakaru un tv pakalpojumu sniedzēji – jau iepriekšminētais Telus, ko varētu salīdzināt ar Lattelecom un SHAW, kurš pēc gan pēc pakalpojumu piedāvājuma, gan arī biznesa modeļa atgādina Baltcom), tad  arī atbilde man atnāca uz e pastu – modēmu jums mēs aizsūtīsim pa pastu, pieslēguma paroles jums ir šitādas,  internetu līnijā  jums pieslēgs pirmdien un viss, kas jums nepieciešams un pamācības pašinstalācijai būs tajā pakā. Nekādu līgumu, nekādu papīru, nekādu dzīvi apgrūtinošu pienākumu. Un jāatzīst, tad pēc visu vadu saspraušanas un pieslēgšanās tīklam biju vīlies. Patīkami vīlies. Jo viss strādāja. Pat neskatoties uz to, ka ma n ir Apple, pat neskatoties uz to, ka līdzi atsūtītais instalācijas disks neparko negribēja sākt darboties. Tad nu ar smaidu atcerējos Lattelecom uz mājām izsauktā tehniķa bezpalīdzīgo plecu raustīšanu, jo viņš nezinot kā apieties ar mac kompīšiem un nelielo histēriju Lattelecom tehniskajā servisā, kad zvanīju un  lūdzu palīdzību nokonsultēt, kā pieslēgt manu āboļkompīti pie viņu neta. Bet es ticu, ka šobrīd Lattelecom jau šos jautājumus ir veiksmīgi atrisinājis. :)

2 Responses to beidzot pieslēdzies

  1. Jā, šeit arī nav liekas birokrātijas un baigā uzticēšanās, vispirms atnāk produkts pēc tam, kāda mēnešai laikā, tikai rēķins ;)

  2. Nē, Aldi, vēl pirms pusgada, vismaz Lattelekom, viss bija pa vecam – “Makintošiem internetu nepiegādājam”, pa telefonu možā balsī laipni skaidroja palīdzības dienesta meitene, kad atkal IP adrese bija nojukusi :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>