b%^*dj, v kamere osa!

Neliels smaids par divkosību – mēs visi esam cilvēki, vairāk vai mazāk lietojam TOS vārdus, dzeram, cits esam, cits neesam pīpējuši zāli, bučojušies Kazā, Pienā vai Sarkanā (jeb citā tā laika populārā atpūtas vietā), zaguši ābolus vai mēģinājuši noblēdīt kādu nodokļu latu. Svarīgi, protams, ir, lai neveidojas pieradums un nesodāmības, visvarenības sajūta, tad visas šādas nelielas atkāpes no normas ir tikai cilvēciskas un piedodamas. Atzīstu, ir smieklīgi šādi izgājieni kameras priekšā, tomēr es nevienu brīdi nenosodu šo žurnālistu un priecātos redzēt Dombrovski iekožam ar draugiem Pienā. Jo – vai tad kļūstot par publisku cilvēku – žurnālistu, deputātu vai ministru viss cilvēciskais tev paliek svešs un tev ir jākļūst par nejūtīgu, stīvu alvas zaldātiņu (vismaz publiski)?

7 Responses to b%^*dj, v kamere osa!

 1. Mēs visi nebūt to nedaram! Piem. es to nedaru. Labāk runā tikai savā vardā. Jocīgi, ka Tu krievu valodas “matu” nostādi vienā līmenī ar bučošanos Kazā u.c.. :) Arī šis video “izgājiens” nu nemaz nelikās smieklīgs.
  Kautkā jocīgi Tu lietas saliec kopā. Itkā augstas amatpersonas maltīte neierastā vietā būtu kautkādā veidā tas pats, kas žurnālista nožēlojami lamuvārdi, kura pamatinstruments ir valoda, LABA valoda. Vienkārši pseidoprofesionālis, tas žurnālists. :))

  • aldis hofmanis

   Domāju, ka ikviens no mums kaut reizi savā apzinīgajā mūžā ir lietojis “matu” , kaut vai skolas laikā. Es runāju par ko citu. Man cilvēki liekas simpātiski tad, ja viņi ir viņi paši, nevis “iedomātu” sabiedrības morāles un ētikas normu vergi, kuru dēļ nejūtas brīvi. Tad arī rodas visādas kroplības – kā ar Strausu -Kānu, kurš metas virsū viesnīcas apteksnei, vai kādu citu “pareizo” un “kārtīgo” valstsvīru. Kā jau teicu, nav jāieslīgst pārmērībās un šādai rīcībai nav jāpaliek par normu, ceru, ka saprati domu.

 2. Es īsti nepiekritīšu. Jā, mēs visi esam darījuši visādas lietas, bet dzīvē mēs mācāmies arī savaldību. Lai es sāktu lamāties, tad jābūt nopietnam iemeslam, kas izved mani no sliedēm. Kaut kāda lapsene objektīvā nav tā vērts. Un patiesībā ir ļoti nepatīkami, ja cilvēki apkārt rupji lamājas visādu sīkumu dēļ.

 3. Ir arī tādi jēdzieni kā stils, gaumu un, galu galā, kultūra. (Lai arī cik vienkārši tas neizklausītos).

 4. gaume

 5. Nu, b%^*dj, tas ir 3,14pec (©cyxob – tā lamājas @cyxob via twitter) – ko tā lapsene dara manā kameras objektīvā?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>