apakšbikšu indekss

underwear_chart c

Ja gribat saņemt atbildi uz jautājumu – vai ekonomika pamazām sāk atveseļoties un krīze ir beigusies, tad dodieties pie vīriešu apakšbikšu tirgotājiem, viņiem esot visas atbildes. Vismaz tā uzskata patērētāju uzvedības pētniecības firmā NPG Group. Viņi uzskata, ka vīrieši grūtos laikos atliek apakšbikšu pirkšanu, Tāpat arī viņi uzsvēra, ka šoreiz cilvēki uzvedoties savādāk, jo arī lūpu krāsu, kas parasti ir bijis spēcīgs sieviešu ekonomiskās depresijas mierinātājs, tirdzniecības apjomi salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu esot kritušies par 8%, bet palielinājies miegazāļu un antidepresantu noiets.
No personīgās pieredzes varu tikai apstiprināt, ka ietilpstu vidējā statistiskā vīrieša kategorijā – vismaz, kas attiecas uz apakšbikšu pirkšanu. Man svarīgāk, lai būtu ērti, labi kopti un pietiekoši daudz sezonai atbilstoši labas kvalitātes apavi. Bet, tas laikam neattiecas uz krīzi (starp citu, aizvakar priekš darba nopirku izcilas, ļoti, ļoti mazlietotas itāļu ādas kurpes burgundieša krāsā pa 9$. Salvation Army thrift store, protams) :)
Interesanti, kā ir Latvijā ar apakšveļas noietu? :)

Avots: The Vancouver Sun

One Response to apakšbikšu indekss

  1. Dombrovskijs

    Latvijaa ir interesanti. Tur peerk lietotu apakshvelju :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>