AKKA izrok kara cirvi


Ja tas nebūtu tik skumji, varētu pat smieties. Cilvēki rosās, veido labdarības akciju, mūziķi piesakās uzstāties, cilvēki piesakās palīdzēt ar darba rokām, bet totalitārā iestāde AKKA/LAA ir gatavi piedzīt savus % no akcijas Lielie bērnu slimnīcai pasākuma. Tāpat arī gadījums ar Rīgas Pašvaldības policijas sastādīto protokolu badastreika dalībniekiem pie MK par telšu būvēšanu. Karš par atlīdzību un likuma burtisku ievērošanu. Tā kā viss cilvēciskais mums būtu svešs un ar galvu vairs nespējam padomāt un loģiski spriest. Vai tiešām katras un jebkuras iestādes galvenā funkcija ir par jebkuru cenu sarežģīt dzīvi savas valsts iedzīvotājiem? Vai tiešām Latvijas ierēdņi (zinu, zinu, AKKA nav ierēdņi, bet es viņus tādiem pielīdzinu šajā konkrētajā gadījumā) nav spējīgi padomāt ar galvu un distancēties no likuma pantiem?
Pieņemu, ka Lielo koncerts notiks tā vai tā, bet AKKA kārtējo reizi nav izmantojusi iespēju uzspodrināt savu jau tā pietiekoši apķengāto reputāciju. Manuprāt, risinājums šajā situācijā bija viens zvans organizētājiem (tie jau neslēpjas, arī AKKā strādā jauni cilvēki, kas, iespējams, kādu pazīst) un piedāvājums publiski izsniegt licenci kā AKKAs atbalstu Lielo Lielajai Lietai par brīvu. Un ierautu plusā.

7 Responses to AKKA izrok kara cirvi

  1. Pingback: Tweets that mention AKKA izrok kara cirvi « hofmaņa pasakas -- Topsy.com

  2. Bet šī organizācija jau vair oficiāli Latvijā nepastāv! Sen ju apstiprināts saeimā un ministru kabinetā!

  3. Pingback: uberVU - social comments

  4. Tā nav pirmā reize kad AKKA/LAA šādi rīkojas attiecībā uz šādiem pasākumiem.

  5. Latvijaa lielaakaa dalju iestaades straadaa ar meerkji nopelniit naudu, daudz naudas, cilveeciiba noteikti nav prioritaate, galvenais – ganji gjengi…. taapat arii policijas un citu iestaazhu darbi – nav meerkjis izskaust paarkaapumus, bet gan iekaseet par tiem daudz naudas…..

  6. Latvijas lielāko iestāžu būtība ir DRĀZT DRĀZT un vēlriez DRAZT !! Un jo dziļāk jo labāk, cilvēka vērtība = 0.000000

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>