2009. gada top 250

Kanādā esmu sabijis tuvu 9 mēnešiem, pa to laiku esmu strādājis 6 vietās, dažas no tām bija 2 – 3 dienu darbiņš. Praktiski visu vasaru esmu strādājis pa 45 – 50 stundām nedēļā, savukārt šobrīd iznāk aptuveni 12 – 18 stundas. Esmu izsūtījis aptuveni 300 darba pieteikumus ar cv un esmu saņēmis divas atbildes vai uzaicinājumus uz darba interviju. Mana darba alga ir bijusi robežās starp 9 un 12$/h.  Pa šo laiku arī esmu noprovējis vismaz kādas 40 vīna šķirnes un man jāatzīst, ka BC vīni ir pat ļoti garšīgi un labi. Divas reizes biju zvejot un ogot. Esmu izdarījis 170 bloga ierakstus, ražīgākais mēnesis bija maijs – vairāk kā 20 ieraksti. Kopumā blogu šajos 9 mēnešos ir apmeklējuši 20 000 cilvēku (šoreiz gan ir tuvu tam 1% no Latvijas iedzīvotājiem, ieskaitot zīdaiņus un interneta nelietotājus) un izdarījuši tuvu pie 60 000 klikšķus. Vidējie cipari šeit:

Jāatzīst, ka pievienošanās twitter lietotāju pulkam oktobra beigās un bloga ierakstu saišu publicēšana tur, bloga apmeklējumu ir dubultojusi. Tāpat arī daudz apmeklētāju ienāk no draugiem.lv un nekur.lv. Man pašam par lielu izbrīnu lasītākā ieraksta statusu ir ieguvis mūsdienām pielāgotais vecais joks, kā sarunājas tēvs un dēls par skolas gaitām – tuvu pie 1500 klikšķiem kopš publicēšanas brīža. Loģiski, ka vislielākais apmeklējums ir bijis 22. decembrī, kad tika publicēts šis joks – 758 cilvēki un 1412 klikšķi. Ja ir interese, pirmo četru mēnešu bloga statistiku var redzēt šeit. Zemāk var redzēt bloga ierakstu TOP 250 (visi ieraksti, kuriem ir vismaz 250 skatījumi jeb klikšķi).  Klikšķiniet uz bildes, lai atvērtu lielāku.

Tiekamies 2010!!! Laimīgu un Gaišu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>