100 000 un porshe

Patiesībā Hofmaņa pasakām pirmsākumos bija derības un man bija uzdevums 14 mēnešos sasniegt 100’000 klikšķu robežu. Ja es to izdaru, tad saņemu no Vispasaules Pasaku rakstītāju asociācijas jaunu, neērtu, sarkanu Porshe. To, kas bildē. Ir sasniegti maģiskie 100’000. Tieši tik daudz klikšķu ir izdarīti Hofmaņa pasakās gada un mēneša laikā. Un šos klikšķus 13 mēnešu laikā veica 35 580 unikāli apmeklētāji. Nedaudz citu cipariņu: esmu uzrakstījis 291 pasaku, stāstiņu vai ainiņu (eh, laika gaitā ieviesās vēl citi apzīmējumi), jūs esat ierakstījuši 1134 komentārus, tātad vidēji katram ierakstam sanāk kādi 4 komentāri. Lasītākais ieraksts ir par tēva un dēla audzinoša rakstura sarunu, tāpat melnbaltā fotogrāfija nav atstājusi jūs vienaldzīgus:)

Nezinu, maz vai daudz, bet es esmu pārsteigts. Paldies visiem, kuri lasīja, komentēja, uzmundrināja, kritizēja, apsmēja un padeva pasakas tālāk. Dodamies uz nākamajām derībām –  līdz diviem simtiem 12 mēnešos un Abramoviča veco jahtu :)

4 Responses to 100 000 un porshe

  1. ar “…līdz diviem simtiem 12 mēnešos…” laikam ir domāts 200 ooo

  2. Jā, apsveicami, ir arī mums uz ko tiekties :D

  3. Aldi, ja tu pats nebūtu pie vainas, tas ir, interesanti un saistoši nerakstītu, tad tie 100 000 nebūtu saniegti.
    Turpini tik pat interesanti rakstīt un tad jau sasniegsi (ar mūsu palīdzību) arī 200 000 :).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>